w

Co numerologia mówi nam o brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Brytyjska rodzina królewska od lat wywołuje skrajne emocje – i to nie tylko wśród Brytyjczyków.
Cały świat przeżywał śmierć księżnej Diany, celebrował śluby Williama i Harrego, komentował fakt,
gdy księżna Kate zaniechała wystąpień publicznych na początku tego roku. 

Tematem rodziny królewskiej zajął się Michał Ławniczak, numerolog i tarocista, który chętnie zagłębia się
w numerologiczne zapisy znanych postaci. Przyglądając się obliczeniom dla rodziny królewskiej, ekspert zauważył pewne ciekawe zbieżności i wzorce.

 

Portret numerologiczny rodziny królewskiej

  • Numerologiczne trójki

Zgodnie z obliczeniami, zarówno król Karol, książe William i księżna Kate są numerologicznymi trójkami – mówi Michał Ławniczak. Numerologiczne trójki opisywane są jako niezwykli optymiści oraz dusze towarzystwa, skłonne jednak do próżności i niestałości, szczególnie w uczuciach. Jedną z ważniejszych wibracji klucza wcielenia Diany, wyliczonego z daty jej śmierci, również jest trójka. Może to oznaczać,
że w rodzinie królewskiej jakaś karma, lekcja nie została przepracowana, potrzebuje uzdrowienia emocjonalnego, mentalnego, czy fizycznego. 

  • Problemy zdrowotne króla Karola

Obliczenia numerologiczne sugerują, że nie będzie to łatwy rok dla króla Karola. Problemy zdrowotne,
w tym problemy z chodzeniem i kręgosłupem, mogą wpływać na jego aktywność publiczną. Pomimo długowieczności w jego rodzinie, prognozy wskazują, że może nie doświadczyć równie długiego życia. 
– mówi Ławniczak.

  • Niestabilny czas dla Williama i Kate

Wibracja trójki w życiu Kate może wpływać na poczucie samotności w relacjach partnerskich i małżeńskich. Może to prowadzić do poszukiwania emocjonalnego spełnienia poza obecnymi związkami. Kate przechodzi przez trudny okres zdrowotny, a przyszły rok może przynieść wyzwania związane z diagnozami, które będą miały istotny wpływ na jej życie – tłumaczy numerolog. Książę William, podobnie jak jego ojciec i żona, jest numerologiczną trójką. Przyszły rok może być dla niego uwalniający, co może oznaczać zmiany w życiu osobistym i zawodowym. Może to obejmować rozstania, operacje lub nagłe zmiany spowodowane chorobą.

 

Rodzina królewska, w szczególności Kate, Karol i William, może doświadczać trudności w nadchodzących miesiącach. Michał Ławniczak przewiduje, że przyszły rok przyniesie dla nich wiele zmian i wyzwań, zarówno na płaszczyźnie zdrowotnej, jak i osobistej. W szczególności, uwolnienie się od negatywnych prawd i trudnych sytuacji może prowadzić do znaczących transformacji w ich życiu.

        

Michał Ławniczak – wrocławski numerolog i tarocista. Od lat pomaga swoim klientom zaglądać w głąb siebie oraz rozszyfrowywać tajemnice przyszłości. W swojej działalności skupia się na zdejmowaniu blokad oraz wprowadzaniu pozytywnych zmian w życiu odwiedzających go osób. Stały ekspert VTV oraz czasopisma „Nieznany Świat”.

  

Kontakt dla mediów:

 

Karina Grygielska, Agencja Face It, e-mail: [email protected], tel. +48 510 139 575

Sztuka Portretowania czyli seria HONOR 200 z perfekcyjnym aparatem portretowym już w Polsce

Sklepy przeceniają jakość swojej obsługi klienta