w

Chrupiące, gorące, pachnące i ….na słodko! Nowa propozycja Złocistych Nuggetsów Kamis

Złociste Nuggesty KAMIS to doskonały pomysł na deser lub danie obiadowe na słodko, które można przygotować z bananami, ale również z truskawkami, jabłkami, mandarynkami, melonem, gruszkami, ananasami i innymi owocami – w zależności od fantazji i upodobań. I chociaż najpopularniejsze są nuggesty z bananami warto spróbować innych, owocowych propozycji. Serwowane na gorąco, w chrupiącej skórce, pachnące orientalnym kardamonem i imbirem będą smakowały wyśmienicie.

Samo przygotowanie dania jest bardzo proste, bo Złociste Nuggesty KAMIS to gotowy koncept kulinarny. Wystarczy zawartość opakowania produktu Złociste Nuggetsy KAMIS połączyć z 1/2 szklanki wody i w tak przygotowanym cieście obtaczać banany czy inne wybrane owoce. Całość należy smażyć na rozgrzanej patelni na złocisty kolor. I gotowe! Chrupiące, gorące, złociste słodkie nuggetsy, przygotowanew zaledwie 10 minut.  

Rekomendowana cena to 2, 60 zł

W linii produktów Złociste Nuggesty KAMIS znalazły się 3 wersje smakowe nuggestów z kurczaka: Klasyczne, Pikantne, z Sezamem oraz nowa propozycja nuggetsy z owocami: na Słodko.

Charakterystycznym elementem Złocistych Nuggestów KAMIS jest postać Gustawa – zabawnego bohatera, który zachęca do zerwania z nudnym, monotonnym jedzeniem na rzecz różnorodnych, ciekawych i zawsze smacznych dań. Nuggestom KAMIS dedykowana jest również specjalna witryna www.nuggetsy.pl  przygotowana z myślą o najmłodszych. Gry, zabawy, aplikacje, pomysły na menu to wszystko można znaleźć na www.nuggetsy.ploraz na fanpagu Gustawa na Facebook’u. 

Toruńska starówka wśród najpiękniejszych

Nowe uchwyty samochodowe GT – komfort w drodze