w

BitDefender mianuje Alejandra Musgrove na stanowisko Prezesa obszaru Ameryk

BitDefender®, wielokrotnie nagradzany dostawca innowacyjnych rozwiązań bezpieczeństwa, mianował Alejandra Musgrove na stanowisko Prezesa obszaru obu Ameryk. Musgrove będzie przyspieszał wzrost firmy w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Ameryce Łacińskiej oraz na Karaibach, podlegając Dyrektorowi ds. Operacyjnych (COO) Charlesowi Arizmendi.

Zajmując poprzednio stanowisko Wiceprezesa Kaspersky Lab Ameryka Łacińska, Musgrove posiada 17-letnie doświadczenie w sprzedaży i marketingu zdobywane w takich firmach jak Oracle, Symantec i Microsoft. Wnosi umiejętności i wiedzę niezbędną do przeprowadzenia agresywnych planów BitDefendera dla regionu, szczycąc się doskonałymi wynikami nieustannie zwiększanego poziomu sprzedaży i wdrażania sprawdzonych praktyk podnoszenia marży operacyjnej.

“Nadszedł dla nas czas przeniesienia rynkowego przywództwa w Europie i Azji na Ameryki. Mamy bardzo agresywne plany wzrostu na najbliższe dwa lata w Ameryce Północnej i Łacińskiej, a zatrudnienie sprawdzonego i doświadczonego Prezesa w osobie Alejandra daje wizję i przywództwo jakiego potrzebujemy, by osiągnąć cel. Jego umiejętności prowadzenia sprzedaży, marketingu i obsługi klienta sprawiają, że jest to idealny wybór.” komentuje Arizmendi.

“Alejandro jest dobrze przygotowaną osobą, rozumiejącą wszelkie aspekty tego, co jest potrzebne do wywołania wzrostu. Jestem podekscytowany, że mamy go w zespole”, kontynuuje Arizmendi.

“Z niecierpliwością czekam na to, by odegrać kluczową rolę w powiększaniu i zarządzaniu interesem BitDefendera w regionie – to firma z bogatą historią innowacji i ustanawiania nowych standardów w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań bezpieczeństwa. Widzę ogromny potencjał tutaj, w regionie Ameryk”, zauważa Musgrove.

***

BitDefender® jest twórcą jednej z najszybciej i najefektywniej rozwijających się linii uznawanego na świecie oprogramowania bezpieczeństwa. Od czasu powstania w 2001 roku, BitDefender nieustannie podnosi poziom i ustanawia nowe standardy ochrony proaktywnej, stając się innowatorem branży zabezpieczeń przed złośliwym oprogramowaniem. Każdego dnia BitDefender chroni dziesiątki milionów użytkowników domowych i korporacyjnych na całym świecie – dając im spokój ducha dzięki świadomości bezpieczeństwa ich cyfrowych doświadczeń. Rozwiązania BitDefender rozpowszechniane są poprzez globalną sieć partnerów i dystrybutorów z ponad stu krajów. Więcej informacji na temat BitDefendera i jego produktów można szukać na stronach internetowych poświęconych rozwiązaniom bezpieczeństwa. Dodatkowo, na stronie www.malwarecity.com BitDefender przedstawia kulisy i najbardziej aktualne informacje dotyczące zagrożeń bezpieczeństwa, pozwalając użytkownikom śledzić codzienną walkę ze złośliwym oprogramowaniem.

Marken Systemy Antywirusowe istnieje od 1999 roku i aktywnie działa w  branży bezpieczeństwa informatycznego na terenie całej Polski. Firma zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych w sieciach komputerowych, zwłaszcza oprogramowania antywirusowego. W swojej ofercie posiada rozwiązania, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w  niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Należą do nich m.in. takie światowe marki jak: BitDefender, TrustPort, Kaspersky, ESET, Avast, F-Secure, USB Lock, DeviceLock, NETASQ, G DATA, Acronis.

Avatar photo

Napisane przez Marken

Jeden numer obywatelski we Wrocławiu

Co warto wiedzieć przy wyborze okien