w

BIAŁY JELEŃ pod prysznic – hipoalergiczna delikatność na co dzień…

Niestety dobrodziejstwa współczesności niosą za sobą także zagrożenia.  Czynniki zewnętrzne poza genetycznymi są jedną z najważniejszych przyczyn występowania alergii  u osób charakteryzujących się wysoką nadwrażliwością skóry. Do takich czynników należą:  promieniowanie UV,  wysoka temperatura otoczenia,  klimatyzacja, używki (alkohol, dym papierosowy),  stres,  nadmierna chemizacja środków czystości i kosmetyków.

Reakcja wrażliwej skóry na działanie czynników uczulających objawia się między innymi w postaci:  wysuszania,  zaczerwienienia, uczucia napięcia i świądu, powstawania zmian zapalnych.

Niezwykle ważny w pielęgnacji  najważniejszej ludzkiej  tkanki, naszej skóry  jest odpowiedni dobór produktów bezpośrednio  na nie oddziałujących. Prawidłowe nawilżanie i  unikanie czynników drażniących staje się warunkiem podstawowym.

Specjalnie z myślą o osobach , których dotykają problemy skóry opracowana została nowoczesna linia produktów hipoalergicznych BIAŁY JELEŃ. Produkty z tej serii zapewniają utrzymanie ochronnego płaszcza wodno-lipidowego powierzchni skóry sprawiając, iż staje się miękka, gładka i dobrze nawilżona.

BIAŁY JELEŃ to seria kosmetyków i środków czystości wyprodukowana bez alergenów i sztucznych barwników, z dodatkiem delikatnych, przebadanych kompozycji zapachowych. Wszystkie produkty uzyskały  pozytywne wyniki badań dermatologicznych wśród osób z alergiami skórnymi .

Szczególną popularnością cieszą się żele pod prysznic. Żel z kozim mlekiem jest najlepiej ocenianym kosmetykiem pod prysznic  przez konsumentki – recenzentki jednego za popularnych portali internetowych. Oferta żeli pod prysznic zawiera:

Hipoalergiczny żel pod prysznic BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczny żel pod prysznic BIAŁY JELEŃ z kozim mlekiem

Hipoalergiczny żel pod prysznic BIAŁY JELEŃ z nagietkiem

Hipoalergiczny żel pod prysznic BIAŁY JELEŃ z oligominerałami

Hipoalergiczny żel pod prysznic BIAŁY JELEŃ dla mężczyzn z prowitaminą B5

(pojemność produktu 300 ml – cena detaliczna ok. 6,50 zł)

oraz produkty PREMIUM

Hipoalergiczny żel pod prysznic BIAŁY JELEŃ PREMIUM z bursztynem

Hipoalergiczny żel pod prysznic BIAŁY JELEŃ PREMIUM z kryształem górskim

Hipoalergiczny żel pod prysznic BIAŁY JELEŃ PREMIUM FOR MEN z ekstraktem z brzozy.

(pojemność produktu 300 ml – cena detaliczna ok. 7,50 zł)

Avatar photo

Napisane przez Andrzejak Elżbieta

Szukasz praktyk? Zgłoś się do KAN

ASTOR ponownie Ambasadorem Polskiej Gospodarki