w

Aby chciało się jeść oczami…

Wiedzą o tym doskonale restauratorzy i managerowie wszelkiego rodzaju miejsc, w których serwowane są posiłki. Na to, czy podana potrawa będzie gościom smakować wpływa także atmosfera jaka jest w restauracji – a zatem miła i profesjonalna obsługa, przyjemna muzyka i oczywiście odpowiedni wystrój wnętrza. A o to już zadbać może firma SCA, która wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów biznesowych przygotowała pełną ofertę serwetek, które mogą sprawić, że spożywanie posiłku będzie przyjemnością i zapadnie w pamięć. Serwetki tak jak przyprawy dobiera się do rodzaju dania.

Serwetki marki Tork idealnie nadają się na każdą okazję – czy to na wystawne przyjęcie, elegancki obiad, czy też szybki lunch. Oferta Tork obejmuje od najwyższej jakości luksusowych serwetek przypominających w dotyku materiał, do wydajnych serwetek dyspenserowych. Klienci mają możliwość wyboru serwetek gładkich (jednokolorowych) albo z nadrukiem logo. Różnorodne serwetki mogą komponować się ze sobą i doskonale uzupełniać wystrój wnętrza.

Dotyk luksusu

Serwetki Tork Premium Textile Feel, przypominające w dotyku delikatny materiał, to najwyższa jakość w ofercie. Zostały one stworzone na specjalne okazje, gdy wyszukany smak idzie w parze z unikalną atmosferą i gdzie nakrycie stołu jest niemal tak ważne jak menu. Każdy właściciel restauracji, dumny nie tylko z doskonałej kuchni, fachowej obsługi, ale też z wyjątkowej atmosfery miejsca powinien mieć je w swojej ofercie.

Styl i finezja

Dwuwarstwowe serwetki Tork Premium Extra Soft są wyjątkowo miękkie w dotyku. Dzięki zastosowanej w procesie produkcji specjalnej technice nadano im mięsistość i tym samym stały się one bardzo podatne na składanie. Teraz sprostają nawet najbardziej wyszukanym pomysłom artystycznym i będą idealnie współgrać z najnowszymi trendami zarówno w wysokiej klasy restauracjach, jak i hotelach czy modnych barach.

Wyrazisty akcent

Serwetki Tork Advanced Napkins to propozycja, która uwydatni indywidualny styl restauracji, baru, czy kawiarni. Szeroka paleta kolorów umożliwia idealne dopasowanie do stałego wystroju i stworzenie niepowtarzalnego klimatu. Serwetki te są miękkie i chłonne oraz podatne na składanie.

Uniwersalne w użyciu

Tork Universal Napkins to rozwiązanie ekonomiczne, a jednocześnie estetyczne i funkcjonalne. Serwetki te powstały z myślą o cukierniach, barach szybkiej obsługi, stołówkach oraz lokalach, które oferują dania na wynos. Jednowarstwowe serwetki są miękkie, chłonne i przyjemne w dotyku, a ich śnieżnobiały kolor wskazuje na dbałość o higienę. Są idealne do miejsc o dużym zużyciu, gdzie istotny jest wizerunek.

Bogactwo możliwości

Serwetki są bardzo efektywną formą promowania wizerunku hotelu, restauracji bądź kawiarni. Tork oferuje możliwość nadruku logo lub hasła reklamowego na serwetkach o różnych kolorach, rozmiarach oraz ilościach warstw.

Sztuka wywierania dobrego wrażenia jest jak poszukiwanie odpowiedniej przyprawy, aby uzyskać ten jedyny niepowtarzalny smak dania.
 
Zapraszamy do polubienia profilu Tork – from Tork wih Love  na portalu społecznościowym Facebook.

O firmie SCA
SCA jest globalną firmą higieniczną i papierniczą, która rozwija, produkuje i dystrybuuje produkty higieny osobistej, papierowe, opakowania oraz produkty drzewne, z obrotem ponad 11,5 mld euro. Grupa SCA zatrudnia około 52,000 pracowników w 60 krajach na świecie. Portfolio marek higienicznych obejmuje takie globalne marki jak Tena i Tork, a także marki lokalne: Tempo, Zewa, Velvet, Libero, Libresse i Edet. Rozwiązania higieniczne SCA są spotykane w ponad 90 krajach.
Więcej informacji o SCA znajdziesz na www.sca.com

O marce Tork
Marka Tork obejmuje kompletną ofertę produktów i usług związanych z higieną i utrzymaniem czystości w toaletach w miejscach publicznych, służbie zdrowia, segmencie HoReCa i przemysłowych miejscach pracy. Dzięki doświadczeniu i znajomości kwestii higieny, Tork jest docenianym partnerem biznesowym w ponad 90 krajach.
Tork jest globalną marką w portfolio firmy SCA.

Najnowsze informacje o marce i produktach Tork znajdziesz zawsze na www.tork.pl
 

Informacje dla mediów:
Katarzyna Janicka
Tel.: 12 411 44 50
Mail: [email protected] 

Avatar photo

Napisane przez OmniPro

Zakup działki rekreacyjnej sposobem na wakacje

Łazienkowe oświecenie