w , , , , , , , , , , ,

7. edycja Nagrody Wolontariat Kompetencji Koalicji Liderzy Probono

Wolontariat kompetencji to wolontariat w wersji „pro”. Poza czasem i sercem wolontariusz dzieli się swoją wiedzą i ekspertyzą. Właśnie dlatego Koalicja Liderzy Pro Bono już po raz 7. organizuje konkurs o Nagrodę Koalicji Liderzy Pro Bono „Wolontariat kompetencji”.

W każdej edycji Nagrody oceniane są realne działania wolontariackie podjęte przez kandydata polegające właśnie na dzieleniu się wiedzą, doświadczeniem zawodowym i kompetencjami.

Ideą nagrody jest wyróżnienie osób, które wspierają w ten sposób projekty organizacji pozarządowych oraz cenne inicjatywy społeczne.

W gronie dotychczasowych laureatów Nagrody znaleźli się naukowcy, lekarze, prawnicy, menedżerowie, specjaliści w przeróżnych profesjach. Działając wolontariacko są liderami, wizjonerami i siłą napędową wartościowych przedsięwzięć np. edukacyjnych, pomocowych, na rzecz przeciwdziałania wykluczeniu różnych grup społecznych, wspierających profilaktykę zdrowotną, ale również inicjujących przedsiębiorczość i innowacyjność.

Zapraszamy organizacje pozarządowe, instytucje, osoby prywatne do zgłaszania swoich Kandydatów do 7. edycji Nagrody Koalicji Liderzy Pro Bono „Wolontariat kompetencji”. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 października 2023 roku.

Kandydata można zgłosić, wypełniając wniosek i odsyłając go na adres [email protected]

Ogłoszenie wyników oraz przyznanie laureatom honorowej Nagrody będzie miało miejsce podczas 11. Konferencji Koalicji Liderzy Pro Bono, która odbędzie się 16 listopada 2023 roku, w Warszawie.

Partnerami medialnymi konkursu są: NGO.pl, NNO (Nienieodpowiedzialni).

WIęcej informacji: Nagroda Koalicji Liderzy Pro Bono „Wolontariat kompetencji” | Liderzy Pro Bono

Credit Agricole przyjazny dla Głuchych. Jak bank burzy bariery komunikacyjne?

17. Urodziny Instytutu Konfucjusza w Krakowie