w

18 czerwca rusza pierwszy sklep franczyzowy Abry w Oświęcimiu

Program partnerski Abry to odpowiedź na istniejące zapotrzebowanie na sklepy meblowe w miastach poniżej 50 tys. mieszkańców. Abra była dotychczas skupiona w większych miastach. Obecnie zamierza podbić rynek mniejszych miejscowości, w których właśnie widzi duży potencjał rozwoju.

Sklep w Oświęcimiu otwarty został przy ul. Kolbego 10 – jednej z głównych ulic handlowych miasta, dedykowanej artykułom budowlanym oraz wyposażenia wnętrz. Powierzchnia lokalu wynosi 600 m2.

– Zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z firmą Abra S.A, ponieważ dzięki naszemu doświadczeniu w branży meblowej mogliśmy dobrze ocenić, jak duży potencjał ma sklep meblowy tej sieci w Oświęcimiu. Niewątpliwym plusem przyłączenia się do znanej sieci jest dostęp do oferty producentów na bardzo atrakcyjnych warunkach handlowych, a także szybka realizacja zamówień. Franczyza daje większe możliwości, ponieważ duży może po prostu więcej– mówi Tomasz Wojtarowicz, jeden z właścicieli sklepu w Oświęcimiu.

Sklep meblowy w Oświęcimiu to pierwszy funkcjonujący sklep partnerski Abry. Aktualnie prowadzone są rozmowy w kolejnych miastach. Firma poszukuje również chętnych do otwarcia placówki w Nysie oraz przygotowuje otwarcia sklepów własnych w Warszawie, Białymstoku i Bełchatowie. Łącznie, po zaplanowanych obecnie otwarciach, w ramach sieci sklepów meblowych Abra funkcjonować będzie do końca roku ponad 80 placówek w całej Polsce.

Dużą zaletą funkcjonowania w sieci jest udział w ogólnopolskich kampaniach reklamowych w telewizji oraz cyklicznie ukazujące się katalogi produktowe, które możemy dostarczyć do klientów na naszym terenie – dodaje Wojciech Malicki, współwłaściciel sklepu Abry w Oświęcimiu. – Dodatkowo cykl szkoleń z zakresu obsługi klienta, wsparcie w wyposażeniu sklepu oraz możliwość oferowania klientom atrakcyjnych warunków kredytowania zakupów (3×0%) – pozwala na przygotowanie konkurencyjnej oferty i osiągnięcie szybkiego sukcesu rynkowego – dodaje Malicki.

Informacje na temat systemu franczyzowego Abry można znaleźć na stronie www.abra-meble.pl/franczyza.

Uwaga, możliwy opad gradu

Raport Instytutu CRF: Europejscy Top Employers 2011 – najlepsze praktyki HR