w

120 tysięcy sprzedanych projektów domów – Gala 20-lecia firmy projektowej Archeton

Wydarzenie, jednocześnie oficjalnie zainauguruje otwarcie nowej siedziby.

– 120 tysięcy sprzedanych projektów domów to owoc 20 lat projektowych i marketingowych doświadczeń oraz utrzymywaniu pozycji lidera w branży projektów gotowych. Liczba ta powinna najlepiej zobrazować wkład Archetonu w budowanie architektonicznego pejzażu naszego kraju na przełomie XX i XXI wieku. – komentuje Robert Pierzchała, dyrektor sprzedaży i marketingu firmy Archeton Sp. z o.o.

Oddanie do użytku nowego biurowca przy ul. Cystersów w Krakowie, to kolejny krok w budowaniu wizerunku nowoczesnej i kreatywnej pracowni projektowej.

– Biurowiec Archetura w niebywale atrakcyjnej formie architektonicznej i wnętrzarskiej łączy funkcję kameralnego budynku biurowego z przestrzenią zaprojektowaną do organizacji eventów, konferencji, targów i imprez promocyjnych. Jego twórcom szczególnie zależy na wykorzystywaniu tego miejsca do promocji architektury, designu, nowoczesnej idei i technologii w  budownictwie, ale również szeroko rozumianej sztuki. Przestrzeń przeszklonego patio, może pomieścić nawet 200 uczestników. – dodaje Joanna Zając z firmy architektonicznej Archeton Sp. z o.o.

Piątkowy wieczór 10 czerwca br. to okazja do spotkania z zaproszonymi z całej Polski wieloletnimi partnerami Archetonu, przedstawicielami biur projektowych, którzy w ogromnej mierze przyczynili się do jego sukcesu. To jednocześnie debiut biurowca Archetura w roli sceny teatralno-baletowej. Uroczystą Galę 20-lecia działalności uświetni występ formacji o międzynarodowej renomie "Art_Color_Ballet", która zaprezentuje zaproszonym gościom m.in. spektakl "DeepTreep". Gospodarze tego wydarzenia dokładają wszelkich starań, aby budynek zdał egzamin, zarówno podczas Gali, jak i kolejnych imprez. Następną z nich jest „Akademia Archetonu”, która odbędzie się już 18 czerwca br. gromadząc w Archeturze prywatnych inwestorów domów jednorodzinnych z regionu Małopolski zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy w dziedzinie budownictwa. Zaplanowano na tą okazję wiele ciekawych wykładów.

Źródło: www.archeton.pl

Avatar photo

Napisane przez Alexandrite Group

Unijne plany redukcji emisji CO2 a budowa domu

Moda na budowę domu