w

Znajdź wielkanocne jajko na stronie www.archon.pl

Na wizualizacjach wybranych projektów domów zostały ukryte wielkanocne jajka. Wystarczy uważnie przeglądać stronę internetową www.archon.pl, aby wygrać bon o wartości 100 zł na zakup projektów dodatkowych instalacji oraz otrzymać atrakcyjny upominek. Konkurs trwa do 25 kwietnia. Każdego dnia wygrywa ta osoba, która wśród bogatej oferty prawie 700 gotowych projektów domów, znajdzie ten, na którym zostało ukryte jajko i równocześnie prześle wypełniony formularz zgłoszeniowy. Zadanie niestety nie jest takie proste W celu ułatwienia wytrawnym poszukiwaczom wykonania zadania, codziennie zamieszczamy na stronie internetowej cenne wskazówki.

Zachęcamy również do udziału w przedświątecznej zabawie dla fanów Biura Projektów ARCHON+ na facebooku. Dla internautów, którzy odgadną nazwę projektu na podstawie fragmentu wizualizacji, zostały przygotowane atrakcyjne nagrody oraz drobne niespodzianki.

Warto wykorzystać świąteczne wieczory na zapoznanie się z atrakcyjną ofertą projektową ARCHON+. Wiosna to jest najlepsza pora roku na rozpoczęcie budowy swojego wymarzonego domu. Wszyscy Klienci, którzy zdecydują się na zakup projektu domu w bieżącym roku mają szansę na wygranie Systemu Inteligentny Dom o wartości 100 000 zł – głównej nagrody w loterii promocyjnej ARCHON+. Dodatkowo co miesiąc do wygrania są materiały do budowy i wyposażenia domu o wartości 10 000 zł.

źródło: www.archon.pl  www.projektydomow.pl  www.osiedladomow.pl

Avatar photo

Napisane przez Kala Jerzy

Onduline Materiały Budowlane ma nową agencję PR

Spam w marcu 2011 r. wg Kaspersky Lab