w , , , ,

Złomex partnerem ekologicznym Valvoline Rajdu Małopolski!

Grupa Kapitałowa Złomex w 2023 roku będzie partnerem głównym Valvoline Rajdu Małopolski! Cieszymy się, że firma mogąca poszczycić się mianem krajowego lidera, posiadająca tak ogromne i wieloletnie doświadczenie w zakresie skupu oraz przeróbki złomu, dołącza do grona wspierających naszą imprezę. Witamy na pokładzie rundy RSMP!

Złomex działa w Polsce od 1992 roku, a jej założyciele i pracownicy swoje doświadczenie w obszarze skupu i obróbki złomu zbierali jeszcze na długo przed powstaniem firmy. Dbając o rozwój technologiczny i środowisko nowy partner naszego rajdu inwestuje w najnowocześniejszy i ekologiczny park maszyn.

– Na krajowym rynku jesteśmy liderem jeśli chodzi o skup i przetwórstwo złomu różnego rodzaju i pochodzenia. Na tę pozycję pracowaliśmy przez wiele lat, a doświadczenie nasze i naszych pracowników w sposób rzetelny i transparentny przekazujemy naszym kontrahentom i partnerom biznesowym. Od lat inwestujemy też w nowoczesny i przyjazny dla naszego środowiska park maszyn, stąd pomysł na zostanie partnerem ekologicznym Valvoline Rajdu Małopolski. Liczę, że to początek owocnej współpracy i obecności firmy Złomex w motorsporcie – mówi Przemysław Matulka, prezes zarządu.

Firma Złomex podczas Valvoline Rajd Małopolski 2023 zorganizuje specjalną strefę kibica, w której fani znajdą mnóstwo atrakcji, a także będą mogli sprawdzić swoje umiejętności… piłkarskie. To nawiązanie do jednego z obszarów działalności firmy. Wymienia ona zużyty granulat wykorzystywany na „Orlikach” ze sztuczną murawą na nowy, wyprodukowany w wyniku recyclingu opon. Taka sfera działalności firmy spowodowała, że organizatorzy nadali jej miano partnera ekologicznego rajdu.

Cieszymy się, że rośnie liczba partnerów Valvoline Rajdu Małopolski. Dzięki takim współpracom możemy rozwijać to wydarzenie, dodając kolejne elementy, które je uatrakcyjnią. Do startu pozostały nieco ponad cztery miesiące i wszystko jest na dobrej drodze – mówi Gabriel Borowy, przewodniczący komitetu organizacyjnego.

Valvoline Rajd Małopolski rozegrany zostanie w dniach 6 – 8 lipca 2023 na trasach zlokalizowanych w okolicach Makowa Podhalańskiego, który będzie główną bazą rajdu. Będzie to tym samym 4. Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Więcej na https://rajdmalopolski.pl/

Napisane przez rpolski

Jak zmotywować handlowca?

Mars rozbudowuje fabrykę w Błoniu, tworząc kolejne miejsca pracy