w

ZIKO OPTYK OTWORZYŁ NOWY SALON W MYSZKOWIE – WYJĄTKOWE OFERTY CZEKAJĄ NA KLIENTÓW

Z przyjemnością informujemy, że sieć Ziko Optyk rozwija się dalej, otwierając swój najnowszy salon w Myszkowie. We wtorek 5 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie salonu, mieszczącego się w parku handlowym Atut Myszków przy ulicy Jesionowej 4A. Z tej okazji Ziko Optyk przygotował dla Klientów wyjątkowe oferty: okulary za pół ceny, okulary korekcyjne od 79 zł, okulary progresywne od 299 zł i badanie wzroku za 1 zł. 

Po sukcesie w innych miastach, takich jak Konin czy Olkusz, Ziko Optyk cieszy się, że może zapewnić tym razem mieszkańcom Myszkowa dostęp do swoich usług optycznych. Sieć słynie z wysokiej jakości produktów, szerokiego asortymentu i bardzo atrakcyjnych cen. Codziennie Klienci mają możliwość skorzystania z kompleksowego badania wzroku przeprowadzanego przez wykwalifikowany personel oraz z jego pomocą dobrać najlepsze okulary korekcyjne lub soczewki kontaktowe.

Jakie promocje czekają na Klientów Myszkowa?

Przede wszystkim będą mieli możliwość zakupu okularów za pół ceny. Ta oferta podkreśla zaangażowanie Ziko Optyka w dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań optycznych w przystępnych cenach. Dodatkowo będzie można skorzystać z takich promocji jak: okulary korekcyjne już od 79 zł, okulary progresywne od 299 zł czy badanie wzroku za symboliczną złotówkę przy zakupie okularów.

W asortymencie salonu Ziko Optyk znajdują się soczewki okularowe, soczewki kontaktowe, akcesoria do okularów, okulary przeciwsłoneczne oraz szeroki wybór opraw dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Ziko Optyk zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców Myszkowa do odwiedzenia nowego salonu, znajdującego się przy ulicy Jesionowej 4A w Atut Myszków. Godziny otwarcia salonu: od poniedziałku do piątku 9.00-20.00, soboty od 9.00- 20.00 a w niedzielę handlową 10.00-18.00.

Aby umówić się na badania wzroku, można skorzystać ze strony internetowej: https://www.ziko.pl/optyk/umow-wizyte-myszkow-ul-jesionowa-4a/

Zapraszamy!

Napisane przez Ziko

Thermaflex® FunFlex Swimming Noodles – makaron do pływania nowością w ofercie Thermaflex

Połowa Polaków kłóciła się kiedyś z partnerem/partnerką o pieniądze. Start kampanii „#CoZTąKasą – Jak rozmowy o kasie wpływają na nasze relacje?”