w

„Zielony Przystanek” przy Centrum Handlowym Osowa

Przystanek przy CH Osowa zostanie udekorowany żywą trawą oraz bogatą szatą florystyczną. Będzie on kolejnym zielonym punktem na ekologicznej mapie Polski w ramach kampanii „Cała Polska Chodzi Boso”. Zazielenione miejsce postoju autobusów to nie tylko urozmaicenie strefy miejskiej wokół Centrum Handlowego Osowa, ale także potwierdzenie proekologicznej działalności CH Osowa.

Jako centrum przyjazne środowisku z chęcią zaangażowaliśmy się w akcję „Cała Polska Chodzi Boso”. Chcemy pokazać ludziom, że zieleń istnieje nie tylko poza miastami, ale także w nich. Natura to niezbędny czynnik do utrzymania zrównoważonego rytmu życia. Jesteśmy pewni, że „Zielony Przystanek” CH Osowa przypadnie do gustu naszym klientom i sprawi, że wokoło zrobi się przyjemniej ”mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Skierowana do mieszkańców miastakcja „Cała Polska Chodzi Boso” jest reakcją na rosnące tempo i zmieniający się styl życia Polaków. Nadrzędnym tematem tegorocznej, pierwszej edycji kampanii jest tworzenie zielonej przestrzeni na obszarach miejskich.

W ramach kampanii w Gdańsku na Targu Węglowym i na dziedzińcu Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej powstaną specjalne platformy – zielone dywany z naturalnej trawy czyli "Strefy Zielonej Energii" – gdzie zaprezentują się organizacje i podmioty, których działania nawiązują do założeń proekologicznych akcji. Wydarzenie odbędzie się w weekend 3-5 czerwca 2011, z finałem zaplanowanym na 5 czerwca. W tym dniu – w ponad 100 krajach – obchodzony jest Światowy Dzień Środowiska Naturalnego.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL oraz 68 butików i punktów usługowych. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi orazosobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

www.chosowa.pl

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Firma DCB partnerem konkursu Złoty Paragon

Program Trane Extended Start optymalizuje działanie systemu HVAC już od pierwszego dnia