w

Zaspokój apetyt na barwny design z lodówką Samsung Bespoke i odbierz zwrot na konto

Żywe kolory, mocne akcenty i sprzęt AGD o nieszablonowym designie to jedne z wiodących trendów w urządzaniu kuchni. Dzięki swoim niezliczonym możliwościom personalizowane, modułowe lodówki Samsung z wymiennymi panelami frontowymi doskonale się w nie wpisują. To dobry moment na ich zakup, ponieważ teraz objęte są promocją ze zwrotem na konto. 

Kuchnie posiadają różne oblicza. Miłośnicy odważnych i oryginalnych rozwiązań stawiają na wnętrza w jednej mocnej tonacji lub w kilku ze sobą kontrastujących. Zwolennicy klasyki ożywiają swoje monochromatyczne przestrzenie kolorowymi akcentami, inni eksperymentują z kolorami zarówno ścian, mebli, jak i ozdób. Niegdyś tylko białe lub szare AGD, teraz również bierze czynny udział w tej barwnej grze – wyjątkowym tego przykładem jest lodówka Samsung Bespoke.

Kolorowe rewolucje Bespoke 

Projektując kolorową kuchnię warto postawić na oryginalny sprzęt AGD – najlepiej taki, który potrafi zmieniać się z czasem. Kreatywność i przemyślana aranżacja – to warunki konieczne dla udanej kolorowej kuchennej rewolucji. Lodówką, która spełni nasze oczekiwania i doskonale wkomponuje się w odnowione kuchenne wnętrze będzie Samsung Bespoke. Dlaczego? Ponieważ zaprojektujemy ją sami.

Szeroka oferta wariantów, w tym kolorów paneli zewnętrznych lodówki, materiałów wykończeniowych oraz ilości i rodzaju modułów, daje nam niemalże nieograniczone możliwości. Do wyboru mamy aż 16 wersji kolorystycznych paneli zewnętrznych, a wśród nich takie odcienie jak: elegancka brzoskwinia, kremowa lawenda czy ciemny granat. Dodatkowo, możemy wybrać materiał, z którego zostaną one wykonane – w ofercie znajduje się szkło satynowe, czyste szkło i metal. Co w przypadku, gdy znudzi nam się design lodówki lub zapragniemy odmienić wystrój kuchni? Wymieniając panele w łatwy i szybki sposób możemy poddać urządzenie metamorfozie i wprowadzić do wnętrza nowy kolor.

Glamour, loft czy nordic?

Smukłe linie personalizowanych lodówek Samsung Bespoke i ich nowoczesny design z charakterystycznymi płaskimi panelami frontowymi i uchwytami w formie podchwytów sprawiają, że urządzenia idealnie wkomponują się w kuchnie w każdym stylu, podkreślając ich indywidualny charakter.

Jeśli jesteś miłośnikiem nastrojowych, iluzorycznych i pełnych przepychu aranżacji w stylistyce glamour to ciekawy akcent w kuchni stanowiła będzie lodówka z panelami w odcieniu granatu, kontrastującym ze złotymi czy srebrnymi dodatkami. Odważniejsi, projektując lodówkę Bespoke w stylu glamour, mogą połączyć ze sobą panele w kilku barwach, np. brzoskwini, bieli i granatu. Do minimalistycznych loftowych kuchni doskonale pasować będzie urządzenie z białymi i czarnymi panelami. Taka klasyczna, czarno-biała kompozycja stanowić będzie nowoczesny akcent i doskonale komponować się z kuchennymi dodatkami w energetycznych kolorach. Z kolei jeśli zależy nam na przytulnym, naturalnym wnętrzu w stylu nordic, warto zdecydować się na kompozycję frontów w kilku różnych ciepłych odcieniach, np. lawendy, brzoskwini i bieli. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

 

Start promocji Samsung 

Bez względu na to, jak i ile koloru postanowimy zaprosić do naszej kuchni, odpowiednio dobrane urządzenia AGD nadadzą wnętrzu eleganckiego sznytu, jednocześnie zapewniając najlepsze warunki do przechowywania żywności. Teraz, kupując wybraną lodówkę Samsung Bespoke z dodatkowym panelem frontowym, możesz otrzymać aż do 749 zł. zwrotu na konto.

Promocja trwa od 11 października do 21 listopada 2022 r. lub do wyczerpania puli zwrotów.

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie na stronie www.kuchnia.samsung.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Załączniki

Gry z pozytywnym wpływem na zdrowie psychiczne

Jak być fajnym szefem?