w ,

Wystartowało festiwalowe lato z eService!

Spółka eService należy do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego i jest uznawana za lidera technologicznego na polskim rynku akceptacji kart płatniczych. Spółka już od czterech lat z powodzeniem jest patronem technologicznym letnich festiwali muzycznych organizowanych na terenie całego kraju. W tym roku muzyczne lato zostało zainaugurowane imprezą – Selector Festival, w Krakowie.

Selector Festival to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń organizowanych przez agencję Alter Art. Krakowski festiwal to niezapomniana gratka dla miłośników muzyki elektronicznej i tanecznej. W tym roku na imprezę zaproszono takie gwiazdy jak La Rouxv, Klaxons,Crystal Castles, The Orb, Hercules and Love Affair.

Już tradycyjnie, letnie imprezy muzyczne organizowane pod patronatem MasterCard są znakomitą okazją do promocji płatności zbliżeniowych. „Nad płatnościami dokonywanymi kartami w technologii MasterCard PayPass, festiwalowicze mają całkowitą kontrolę, gdyż nie wypuszczają ich z rąk, a transakcje przeprowadzają zbliżając kartę do odpowiedniego urządzenia. Nie ma więc potrzeby szukania drobnych w portfelu czy rozmieniania banknotów.” – wyjaśnia Sebastian Krzyk z MasterCard.

Dzięki urządzeniom dostarczanym przez eService, uczestnicy Selector Festival mogli swobodnie zapłacić za festiwalowe zakupy kartami zbliżeniowymi. Na terenie imprezy, zarówno w ogródkach gastronomicznych, jak i stoiskach handlowych, zainstalowano kilkadziesiąt urządzeń do obsługi płatności contactless. „Nowoczesna technologia, jaką oferuje eService doskonale sprawdza się podczas imprez plenerowych. Tu liczy się przede wszystkim czas realizowanej płatności, który znacznie się zmniejsza podczas transakcji zbliżeniowych” – wyjaśnia Katarzyna Jaworska z Zespołu Marketingu i PR z eService.

eService jest pierwszym agentem rozliczeniowym, który umożliwił obsługę płatności zbliżeniowych w Polsce. Spółka konsekwentnie buduje sieć akceptacji kart wyposażonych w technologię contactless, zarówno PayPass jak i PayWave.

Aktualnie, transakcje zbliżeniowe można zrealizować na urządzeniach eService w sieciach handlowych Shell, Empik, Rossmann, IKEA,  McDonald’s, Kakadu, Smyk, CoffeeHeaven, EuroApteka, VENEZIA, Douglas, Matras Księgarnie, saloniki komputerowe Sferis, w grupie Ultimate Fashion (zarządzającej markami: Aldo, Bodique, Dune, ESPRIT, BOSS, MANGO, MEXX, Spring, PeaCocks, New Look, RIVER ISLAND), Carry, w Grupie NG2 (CCC, BOTI, QUAZI).  

W tym roku, Spółka eService zajmie się obsługą technologiczną kolejnych festiwali muzycznych między innymi: Orange Warsaw Festival, Heineken Open’er Festival czy OFF Festival.  

Avatar photo

Napisane przez Jaworska Katarzyna

Kredyty walutowe z ograniczonym dostępem

Nagrody firmy Bayer w konkursie fotograficznym Ekologia w Obiektywie 2011 przyznane!