w

Wysokie oceny SC Magazine dla biznesowych rozwiązań Panda Security

Rozwiązania firmy Panda Security, lidera zabezpieczeń działających w modelu Cloud Security, Panda GateDefender Integraoraz Panda GateDefender Performato rozwiązania do ochrony brzegowej dla małych, średnich i dużych firm.

 

Panda GateDefender Integra znalazło się w SC Magazine w zestawieniuproduktów z kategorii zintegrowanego zarządzania zagrożeniami UTM (Unified Threat Management), w którym uzyskało najwyższy wynik za kompleksowy zestaw funkcji: ochronę przed intruzami, ochronę antyspamową, filtrowanie zawartości sieci web oraz całodobowe wsparcie klienta. Rozwiązanie GateDefender Integra automatycznie aktualizuje pliki z sygnaturami złośliwych kodów, oferując możliwie najbardziej aktualną ochronę, dzięki czemu ciągłe monitorowanie sieci przez administratorów nie jest konieczne. Dodatkowo, oferuje łatwą instalację typu out-of-the box i natychmiastową ochronę, co oszczędza czas i koszty pracy kadry zarządzającej siecią.

 

Rozwiązanie Panda GateDefender Performa również zajęło wysoką pozycję w rankingu SC Magazine w teście Anti-Malware Gateways Group Test. Magazyn wyróżnił sprzęt za skalowalność i aktywną ochronę opartą na przetwarzaniu w technologii Cloud Computing. Panda GateDefender Performa został uznany za rozwiązanie, które doskonale odpowiada na potrzeby małych i średnich firm. Oferuje  kompletną ochronę brzegową i zapewnia aktywne zabezpieczenie przed zagrożeniami sieci web i poczty e-mail takimi jak: wirusy, robaki, trojany, phishing i itp. To idealne rozwiązanie zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm dostosowuje się do potrzeb przedsiębiorstwa dowolnego rozmiaru. Jest łatwe w użyciu i zarządzaniu oraz oferuje administratorom sieci możliwie najniższy całkowity koszt użytkowania.

 

Dwa produkty z serii GateDefender bazują na opatentowanym przez firmę Panda Security systemie Kolektywnej Inteligencji, działającym w modelu Cloud Computing. Kolektywna Inteligencja wykorzystuje wiedzę i doświadczenie milionów użytkowników, zapewniając firmom najbardziej kompleksową, natychmiastową i nieinwazyjną ochronę przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami.

 

Więcej informacji o rozwiązaniach Panda Security dla firm na stronie: http://pspolska.pl/homecorp/

 

 

*          *          *

O firmie Panda Security

Założona w 1990 roku firma Panda Security jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań zabezpieczających opartych na technologii Cloud Computing. Produkty firmy są dostępne w ponad 23 językach i korzystają z nich miliony użytkowników w 195 krajach na całym świecie. Panda Security to pierwsza firma z branży security IT, która wykorzystała możliwości Cloud Computing wraz z technologią Kolektywnej Inteligencji. Ten innowacyjny model ochrony może każdego dnia automatycznie zanalizować i klasyfikować tysiące nowych próbek złośliwych programów, gwarantując firmom i użytkownikom domowym najbardziej efektywną ochronę proaktywną przeciwko zagrożeniom pochodzącym z internetu, przy minimalnym wpływie na wydajność komputera. Panda Security posiada 61 oddziałów na całym świecie, a główne siedziby firmy mieszczą się w Kalifornii oraz w Hiszpanii. W ramach polityki społecznej odpowiedzialności biznesu Panda Security współpracuje z ruchem Olimpiady Specjalne, WWF i fundacją Invest for Children.

 

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB. Programy dostępne są również w Media Markt, Saturn Planet, Empik, Euro RTV AGD oraz sieciach Komputronik i Vobis.

 

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl

Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.com

 

Znajdź Panda Security w serwisach Twitter: http://twitter.com/Panda_Securityi Facebook: http://www.facebook.com/PandaUSA.

 

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
[email protected]
tel. 42 209 17 45

Avatar photo

Napisane przez studio Prowokacja

Lubić ludzi – to podstawa zawodu pośrednika nieruchomości

Trójmiasto goli „Siarę”!