w

Wybierz stylizację, która celebruje siłę klasycznej kobiecości

Zbliża się Sylwester – ta jedyna, czarująca noc w roku skłania, by wyglądać po prostu wystrzałowo…W tym szczególnym dniu pragniemy się wyróżnić, zostać zapamiętanymi.Dlatego też, warto postawić na jakościowe kreacje z limitowanej edycji, które posłużą nalata.

Suknie, które otulają ciało…

Wybierając kreację na Sylwestra, zawsze zwracamy uwagę na tkaninę, z której jest wykonana.Ubrania się nosi, ale też w pewnym stopniu to one „noszą” nas. Tutaj wszystko musi ze sobąwspółgrać: wygoda z klasą, krój z sylwetką, detal z ogółem… Całość koresponduje z poczuciem pewności siebie, bo przecież w uroczyste dni każda z nas chce poczuć się gwiazdą wieczoru. – My, kobiety, bywamy wyrafinowane, uwielbiamy tkaniny delikatnieotulające ciało – mówi Izabela Łapińska. W tworzonych przeze mnie kolekcjach zwracam więc uwagę na komfort oraz detal – serce każdej kreacji. Suknie na zimowe uroczystości muszą byćz mysłowe, dlatego w tym dniu warto podkreślić swoją osobowość i podobać się sobie.

Ubrania, które wychodzą z pracowni projektantki, zachwycają jakością wykonania,precyzyjnymi detalami. Szlachetne tkaniny i ręcznie wykonane zdobienia czynią z nich nie tylko krawiectwo z najwyższej półki, ale wręcz dzieła sztuki.

Haute couture, czyli luksusowe krawiectwo, zawsze było pożądane. Izabela Łapińska realizuje ideę nurtu slow fashion i sięga po dawne rzemiosło zdobnicze – własnoręcznie wyszywan eguziki, hafty, francuskie i włoskie koronki z najlepszych fabryk na świecie. To właśnie detal,finezyjne fasony, które podbiją światowe wybiegi, są najbardziej dopracowanym elementem projektu. Izabelę Łapińską inspiruje też sama kobieta – elegancka, stonowana, intrygująca.Typ arystokratki, która nie musi krzyczeć, by zostać zauważoną.

Kolory nadchodzącej zimy

W tym sezonie oczarują nas minimalistyczne barwy, liczyć będzie się ponadczasowość. Nadchodzące zimowe uroczystości mogą być początkiem drogi do świadomej mody. Mody,która zachwyca pięknem i jakością. Warto zwrócić uwagę na cztery kolory: czerń, granat, czerwień i biel. Te klasyczne, ale zarazem wyraziste barwy, sprawdzą się w każdej stylizacji.

Lookbook – inspiracje

Na szczególną uwagę zasługują trzy stylizacje z kolekcji Izabeli Łapińskiej. Sukienka TELIMENA– elegancka kreacja o średniej długości, która idealnie komponuje się z wysokimi butami w przeróżnych wersjach i nie opina sylwetki, umożliwiając pełną swobodę ruchów. Polecana jest wszystkim paniom, które chcą zaszaleć w sylwestrowy wieczór. Z kolei model BEATA ozdobiony jest dwoma koronkowymi panelami na plecach i charakteryzuje się unikatowymi rękawami – ta sukienka na długo zapadnie w pamięć tym, którzy będą mieć szczęście przebywać w towarzystwie pięknych pań. No i na koniec LUIZA – kreacja z urzekającym dekoltem, subtelnie odsłaniającym ramiona i z pionowym rozcięciem, pokazującym plecy, coz pewnością rozbudzi wyobraźnię.

IZABELA ŁAPIŃSKA – projektantka, artystka, od piętnastu lat wyróżnia się na tle polskiej sceny modowej rozpoznawalnym stylem, ponadczasową elegancją oraz luksusowymi wykończeniami. Projekty Izabeli Łapińskiej cieszą się zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jej pokazy dwukrotnie odbywały się w Paryżu oraz w Wiedniu. Inspiruje ją także sama kobieta – stylowa, stonowana, intrygująca. Typ arystokratki, która nie musi krzyczeć, by zostać zauważoną. 

Więcej inspiracji na stronie: hhps://www.izabelalapinska.com/

Napisane przez kwiatkowskak

Rok 2022 z perspektywy polsko-ukraińskiej agencji pracy

PPG GBS z nagrodą Diamond Award