w , , , , , , , , ,

WIŚNIOWSKI inwestuje w dział transportu

WIŚNIOWSKI,wiodący producent bram, drzwi, ogrodzeń i okien rozbudowuje swoją flotętransportową. Firma zakupiła nowe pojazdy ciężarowe, które wzmocnią jej flotę izwiększą efektywność logistyki.

Dziękitej inwestycji, WIŚNIOWSKI będzie w stanie jeszcze lepiej odpowiadać na rosnącezapotrzebowanie klientów oraz zapewniać jeszcze szybsze dostawy na tereniecałego kraju i za granicą. Nowe pojazdy wyposażone są w najnowsze systemytelematyczne, pozwalające na efektywne zarządzanie flotą, wyznaczanienajbardziej optymalnych tras, a także optymalizację procesów biznesowych – wmyśl redukcji kosztów czy negatywnego wpływu na środowisko.

Zakup nowych pojazdów ciężarowych to kolejny krok w rozwoju naszegoprzedsiębiorstwa. Inwestujemy w dział transportu, aby móc lepiej sprostaćoczekiwaniom naszych klientów oraz zwiększyć konkurencyjność na rynku.Efektywna logistyka to klucz do sukcesu w branży, w której działamy, a nowepojazdy marki VOLVO pozwolą nam na jeszcze sprawniejszą realizację dostaw.Jesteśmy przekonani, że ta inwestycja przyniesie wymierne korzyści zarówno nam,jak i naszym klientom –komentuje członek zarządu oraz dyrektortransportu i logistyki, Bartłomiej Serafin.

Noweinwestycje w dział transportu to kolejny dowód na zaangażowanie firmy w ciągłedoskonalenie swoich usług i produktów, a także rozwój branży budowlanej. Dziśfirma posiada w swojej flocie ponad 250 środków transportu, które dystrybuująprodukty do ponad 30 krajów świata. Rocznie firma wykonuje ponad 30 tysięcyzleceń transportowych na terenie kraju i za granicą.

Polskafirma z Małopolski od lat stawia na innowacje i rozwój całej organizacji. Dlaprzypomnienia: w 2021 WIŚNIOWSKI zakończył jedną z największych inwestycji,czyli budowę pięciokondygnacyjnego biurowca o długości ponad 94 metrów, wktórym zmieściłoby się niemal 100 luksusowych apartamentów. Zakład wWielogłowach o powierzchni produkcyjnej 270 ha, w myśl idei Przemysł 4.0,został wyposażony w najnowszej technologii maszyny i 3 autonomiczne fabryki, którychkoszt inwestycji jest wart ponad 140 mln zł.

Napisane przez Magda Strzykalska

Przełom w leczeniu kardiomiopatii przerostowej w Polsce – refundacja pierwszej terapii przyczynowej

Jednolita obudowa i duża pojemność – nowa lodówka TCL Free Built-In