w , ,

Wirtualny konfigurator wnętrz już na www.classen.pl

Wirtualny konfigurator Classen to narzędzie umożliwiające stworzenie wizualizacji wybranego pomieszczenia ze szczególnym uwzględnieniem paneli podłogowych i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych.

Konfigurator Classen oferuje możliwość zaprojektowania sześciu pomieszczeń. Proponowane w programie wnętrza to korytarz, kuchnia klasyczna, kuchnia nowoczesna, pokój dziecięcy, salon i sypialnia. Wygodne, intuicyjne menu pozwala na dopasowanie koloru ścian (ponad 100 odcieni do wyboru), wzorów tapet (cztery propozycje) i kierunku ułożenia paneli (pionowe/poziome).

Wirtualnie planując każde z pomieszczeń, można wybierać w kilkudziesięciu wzorach desek oraz ponad 20 kolekcjach skrzydeł drzwiowych wewnętrznych. Następnie należy podać wymiary wnętrza lub całkowicie przejąć rolę architekta i zaprojektować dowolne pomieszczenie, nanosząc na plan pożądany rozmiar drzwi. Ostatnie kliknięcie spowoduje przejście do listy zakupów, gdzie wyszczególnione zostaną wykorzystane elementy. Konfigurator Classen podpowie m.in. ilość potrzebnych paneli (sztuk, paczek, metrów kwadratowych).

– Przygotowując wirtualny konfigurator wnętrz chcieliśmy ułatwić klientom wybór paneli podłogowych i drzwi. Wiemy, że w sklepie trudno wyobrazić sobie wygląd całego pomieszczenia trzymając w rękach jedynie jedną deskę oraz równie niełatwo precyzyjnie obliczyć potrzebną nam ilość paneli – mówi Anna Górecka, dyrektor ds. marketingu i reklamy Classen. – Co ważne, konfigurator wskaże nam ilość desek z zalecanym naddatkiem 10 proc., dzięki czemu nie musimy się już martwić o to, czy podczas remontu braknie nam materiałów.

Wirtualny konfigurator Classen to oszczędność czasu, wygoda, ale też źródło inspiracji. Z wprowadzonego zaledwie kilkanaście dni temu narzędzia każdego dnia korzysta już ponad 100 osób.

Konfigurator wnętrz Classen znajduje się na stronie www.classen.pl. Narzędzie będzie dostępne również w językach angielskim i niemieckim.

# # #

Classen jest wiodącą marką wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Na polskim rynku firma reprezentowana jest przez spółkę CLASSEN-POL SA, a jej główna siedziba mieści się w Rybniku-Zwonowicach. Szeroka gama produktów firmy obejmuje oprócz paneli podłogowych również drzwi, ościeżnice oraz materiały wykończeniowe.

Więcej informacji o firmie Classen można uzyskać pod adresem www.classen.pl

Zmiany na najwyższych stanowiskach w Variant S.A.

Oglądalność telewizji: 27.06-03.07.2011