w

Wiosenne pakiety 4clover w wiosennych cenach

Oferta 4clover obejmuje witryny Inforu (zdrowotne, lifestylowe i kulinarne) oraz serwis Poradnikzdrowie.pl. Pakiety, wykorzystujące wybrane formy reklamowe, dostępne w serwisach objętych ofertą, sprzedawane są po cenach specjalnych.

W pakiecie Piękna na wiosnę znalazły się kontekstowo dopasowane sekcje serwisu Poradnikzdrowie.pl oraz serwis Kobieta.wieszjak.pl. Dodatkowo 4clover proponuje kampanię displayową w pakiecie 4_beauty – w promocyjnej cenie.

Pakiet Zdrowa na wiosnę to propozycje ciekawych rozwiązań w popularnej części serwisu Poradnikzdrowie.pl (sekcja Zdrowie) oraz w witrynie Grupy Infor – Zdrowie.wieszjak.pl. Dodatkowo oferowane jest wzmocnienie działań kampanią odsłonową w pakiecie 4_health.

Pakiet Apetyczna na wiosnę to połączenie działań w serwisie Gotujmy.pl z grą reklamową Trzymaj linię, przygotowaną przy współpracy zespołu AdAction.  

Oferta wiosennych pakietów 4clover obejmuje takie formy reklamowe jak artykuły sponsorowane, newslettery, belki reklamowe, screeningi. Obowiązuje od maja do czerwca. Za sprzedaż odpowiada dział agencyjny IDMnet.

Sieć 4clover została uruchomiona przez IDMnet w 2009 roku. Skupia starannie wyselekcjonowane witryny, kierowane do kobiet. Sieć oferuje reklamodawcom 11 pakietów tematycznych, pozwalających na dotarcie do odbiorców o ściśle określonych profilach zainteresowań.  Według statystyk Megapanel PBI/Gemius za luty 2011 sieć dociera do 9 630 984 realnych użytkowników.

Avatar photo

Napisane przez Kinga Szydzińska

Podsumowanie pierwszego dnia Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2011

Przyprawy GALEO – Sposób na udane grillowanie