w

Weź udział w Grupobraniu z Mergeto.pl i wygraj wartościowe nagrody!

Dostęp do udziału w konkursie uzyskują osoby, które zarejestrują siebie lub swoją firmę w Mergeto.pl oraz aktywują konto. Rejestracja jest bezpłatna. Aby wygrywać nagrody należy polecać serwis Mergeto.pl innym użytkownikom lub prowadzić aktywną sprzedaż w ramach aukcji grupowych.

Polecanie platformy Mergeto.pl może odbywać się poprzez portal społecznościowy Facebook.com lub za pośrednictwem indywidualnego linku polecającego.
W każdym tygodniu uczestnik konkursu, który polecił serwis największej liczbie użytkowników, otrzymuje nagrodę w postaci aparatu fotograficznego Panasonic. Do rozdysponowania są również iPady 2, które wygrywają najlepsi polecający w miesiącu.

Drugą kategorią zwycięzców są sprzedawcy, którzy osiągnęli największe obroty w aukcjach grupowych oraz odwrotnych aukcjach internetowych w platformie Mergeto.pl. Co cztery tygodnie najlepszy sprzedawca otrzyma tablicę interaktywną Panasonic. Drugie miejsce będzie nagradzane urządzeniem wielofunkcyjnym, również firmy Panasonic.

Grupobranie z Mergeto.pl będzie trwało 12 tygodni – od 4 lipca do 25 września 2011 roku. Nagrody przyznawane będą cyklicznie, w każdą środę w okresie trwania konkursu.

Więcej informacji na stronie:

http://info.mergeto.pl/konkurs-grupobranie-z-mergeto-pl/

Mergeto.pl to platforma, która wykorzystuje synergię zakupów grupowych i aukcji internetowych. Za jej pośrednictwem sprzedawcy mogą wystawiać aukcję ze swoimi towarami i usługami, uzależniając ich cenę od wolumenu sprzedaży. W ten sposób osoby posiadające te same potrzeby nabywcze zbierają się w grupy i wspólnie uzyskują atrakcyjne warunki. Również kupujący mogą inicjować transakcję zakupu, poprzez stworzenie aukcji odwrotnej, do której dołączać mogą inni użytkownicy, tworząc tym samym grupę osób, razem osiągającą korzystną cenę.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji o transakcjach na Mergeto.pl: http://goo.gl/ItMDG

Avatar photo

Napisane przez Fast PR

Moda na letnią (nie)pogodę

Röben Budowlaną Marką Roku po raz piąty