w ,

Walmark i Arkopharma Laboratoires podpisały umowę o dystrybucji suplementów diety

W skład dystrybuowanego w Polsce portfolio weszła marka Arko Royal, obejmująca wysokiej jakości innowacyjne preparaty na bazie mleczka pszczelego dla dzieci i dorosłych. „To kolejny ważny krok w umacnianiu pozycji Walmarku w segmencie suplementów diety. Naszą współpracę z Arkopharma rozpoczynamy od najbardziej rozpoznawalnej marki premium. W następnej kolejności na polskim rynku wprowadzone zostaną produkty i wyroby medyczne oparte o rośliny lecznicze” – mówi Marek Gonsior, Dyrektor Marketingu Walmark Sp z o.o.     

Walmark Sp z o.o. jest czołowym producentem suplementów diety w regionie Europy Środkowej prowadzącym sprzedaż w 8 oddziałach w Europie (na Słowacji, w Rumunii, w Polsce, na Węgrzech, na Litwie i we Francji) oraz eksportującym produkty do ponad 20 innych krajów na świecie.

Arkopharma to największy europejski producent opartych o rośliny lecznicze preparatów fitoterapeutycznych oraz suplementów diety. Posiada 8 filii w Europie: w Hiszpanii, Irlandii, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Grecji oraz dwie we Włoszech. Zatrudniając ponad 1200 pracowników i obecna w 60 krajach na świecie, osiągnęła obrót ponad 177 milionów € w 2009 roku. Arkopharma jest właścicielem 1724 licencji produktowych.

Avatar photo

Napisane przez Open Media

GoClever Tab T73

MyDeal.pl rozpoczyna współpracę z Sare