w

Wakacyjna magia w BIG Lubin

Już 7 lipca, czyli w najbliższy piątek, BIG Lubin zaprosi najmłodszych do świata magii i teatru. Dzieci będą miały doskonałą okazję, by obejrzeć niesamowite pokazy, spotkać bohaterów ulubionych bajek, pomalować buzię i bawić się świetnie na świeżym powietrzu. Wydarzenie pełne magii, kolorów i radosnych emocji z pewnością umili maluchom wakacyjny dzień.

7 lipca od godziny 15.00 do 18.00 na najmłodszych gości BIG Lubin czekało będzie sporo atrakcji. Strefa zabawy znajdzie się na zewnątrz budynku, w pobliżu sklepu Maxi Zoo. Odbędą się tam m.in. pokazy magika, który wykona niesamowite sztuczki i na moment przeniesie dzieci do świata iluzji. Magiczne triki wzbudzą zdumienie, pobudzając jednocześnie dziecięcą ciekawość świata.

Tego dnia w BIG Lubin pojawią się również teatrzyki, które wprowadzą najmłodszych do krainy baśni i emocjonujących przygód. Wciągające opowieści uruchomią wyobraźnię i sprawią, że dzieci z zaangażowaniem będą śledzić sceniczne historie. W trakcie wydarzenia maluchy będą miały również okazję do spotkania swoich ulubionych bajkowych postaci i zrobienia sobie z nimi zdjęć, które w przyszłości będą piękną pamiątką.

Mali entuzjaści zabawy z kolorami również nie będą zawiedzeni, bo podczas magicznego dnia w BIG Lubin będą mieli okazję pomalować swoje buzie w różnobarwne wzory. Tylko od pomysłowości i kreatywności zależy, czy dzieci wcielą się w zwierzątka czy też swoich ukochanych, filmowych bohaterów. Nie zabraknie również wspaniałej zabawy w skręcanie balonów, która pod okiem animatorów pozwoli najmłodszym stworzyć prawdziwe balonowe cuda.

Wszystkie atrakcje dla dzieci będą bezpłatne. Warto również regularnie zaglądać na Facebooka oraz Instagram BIG Lubin i śledzić nowości, bowiem BIG szykuje ciekawe atrakcje w każdy piątek.

Dzień pełen wakacyjnej magii w BIG Lubin dostarczy małym klientom galerii mnóstwa radości, doskonałej zabawy i pozytywnych emocji. Przygotowane atrakcje pozwolą dzieciom uruchomić wyobraźnię, kreatywność i poczuć letnią beztroskę. Tym samym BIG Lubin udowadnia, że lato w mieście wcale nie musi być nudne, a wspaniałe przeżycia i mnóstwo inspirujących aktywności można znaleźć w ulubionym centrum handlowym.

Napisane przez Valkea

Cyberbezpieczeństwo kryptowalut – czy należy chronić cyfrowe zasoby?

Pozostało tylko 20 dni na zgłoszenie kandydata do Nagrody Instytutu De Republica!