w

"Use your illusion" Gunsów doczekało się reedycji! Iluzjonista Y magicznie promuje krążek w Polsce

11 listopada odbyła się premiera wyczekiwanego krążka legendarnej grupy Guns N’Roses. “Use Your Illusion I & II” to reedycja dwóch albumów wydanych w 1991 roku tego samego dnia. Do promocji płyty dołączył Iluzjonista Y.

Prezent na święta dla fanów klasycznego rocka macie już z głowy. Na “Use Your Illusion I & II” składają się dopieszczone i zremasterowane kawałki, które doskonale wybrzmią na nowoczesnych odtwarzaczach. Super Deluxe Boxset zawiera 97 utworów, z czego 63 to niepublikowane wcześniej ścieżki audio i wideo. Albumy po raz pierwszy zostały w pełni zremasterowane z oryginalnych, stereofonicznych półcalowych płyt analogowych. Każda z wersji jest dostępna także w serwisach cyfrowych.

Do akcji promocyjnej w Polsce dołączył znany influencer. Sama współpraca nie dziwi. Przy promocji reedycji „Use Your Ilusion” (Użyj swojej Iluzji) musiał wziąć udział najpopularniejszy polski Iluzjonista.

Iluzjonista Y ma za sobą wiele współprac z artystami muzycznymi – można tu przytoczyć słynne czytanie w myślach z DJ Tiesto czy pokazy iluzji dla Jareda Leto, Alvaro Solera, Maryli Rodowicz czy Roksany Węgiel. Jak widać, magia i muzyka doskonale się uzupełniają.

Twórca zamieścił na swoich mediach społecznościowych krótkie video, w którym “znika” zremasterowany krążek. Cały magia polegała jednak na zmniejszeniu płyty do kompaktowej, “kieszonkowej” wersji (tej oczywiście, choć szkoda, nie ma w sprzedaży). A to wszystko bez cięcia i obróbki – musicie sprawdzić to sami, aby docenić kunszt tej iluzji optycznej.

Link do video: https://www.tiktok.com/@iluzjonista_y/video/7177366355530779910?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1

Załączniki

Napisane przez Julia

Startuje .dotisto – niezależna, błyskawiczna wyszukiwarka domen internetowych

Sztuka potrzebuje specjalnej oprawy płynącej z wnętrza