w

Urinal® – bezPIECZne wakacje

Urinal® to suplementy diety, które wspomogą prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych.

Wakacje, mimo iż kojarzone są tak pozytywnie, nie są najlepszym okresem dla naszych dróg moczowych. Duże różnice temperatur, wilgoć, mokre, często wielokrotnie używane kostiumy kąpielowe, korzystanie z kąpielisk otwartych… Układ moczowy aż drży na samą myśl o nich. Dlatego też lato to czas, kiedy poczekalnie lekarskie wypełniają się długimi kolejkami pacjentek. Co zrobić, aby nie zepsuć wymarzonego urlopu niechcianą infekcją?

Skutecznym i znanym od lat sposobem na kłopoty z drogami moczowymi są proantocyjanidyny (PAC), zawarte w owocach żurawiny wielkoowocowej.

Pod parasolową markąUrinal® można znaleźć suplementy diety, oferujące trzy rozwiązania na ten sam, piekący problem: do regularnego stosowania oraz jako „pierwsza pomoc”.

Nowy Urinal®  INTENSIV to szybka pomoc w nagłych problemach z drogami moczowymi. Preparat zawiera najwyższą koncentrację substancji czynnej w jednym opakowaniu, odpowiadającą aż 3 kilogramom żurawiny!

Innowacyjna, aktywna formuła CystiCran® ma korzystny wpływ na układ moczowy zazwyczaj już po pierwszym dniu użycia . W jednej tabletce preparatu zawarta jest standaryzowana ilość proantocyjanidyn z żurawiny (PAC) o naukowo dowiedzionym działaniu, które przyczyniają się zarówno do wypłukiwania szkodliwych bakterii, jak i – jednocześnie – wzrostu korzystnej flory bakteryjnej. Wspierają także układ odpornościowy.

Urinal® INTENSIV jest p olecany do krótkotrwałego stosowania osobom dorosłym , które potrzebują szybkiego efektu w nagłych sytuacjach .

Każda tabletka zawiera:        

Proantocyjanidyny z żurawiny 36,0 mg (Vaccinium macrocarpon) stand. ekstrakt; ekw. min. 338 400 mg owoców żurawiny

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie do krótkotrwałego stosowania – zazwyczaj 5 dni, w związku z czym jedno opakowanie wystarcza na 2 sytuacje kryzysowe.

Cena – 10tabletek–  około 25 zł

Chcąc uniknąć przykrych problemów , możemy stosować Urinal® Walmark :

Suplement ten wspomaga prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych. Może być stosowany przez dłuższy czas przez osoby dorosłe i dzieci powyżej 14. roku życia. Jako jedyny zawiera opatentowany składnik NutriCran™ – aktywny wyciąg z żurawiny wielkoowocowej.

Cena – 30 kapsułek –  około 25 zł

A gdy forma tabletek nie do końca nam odpowiada – sięgnijmy po Urinal® Hot Drink.

Ma on formę proszku do przyrządzania napoju o przyjemnym smaku i zapachu. Również zawiera specjalny, sproszkowany koncentrat soku z żurawiny wielkoowocowej – w formie opatentowanego składnika NutriCran™ .

Cena – 12 saszetek – około 29,50 zł

Avatar photo

Napisane przez Open Media

Legendarny sportowiec w Zawodzie: Architekt

Marka GT wspiera plażowe studio radia Planeta Poznań w Mielnie