w

Uczestnicy Top Model „błyszczą” razem z Orbit ®

Poznawanie nowych ludzi, randka, nauka czy praca – to codzienne sytuacje, w których radzimy sobie lepiej, gdy czujemy się sobą. Życie przynosi nam sporo niespodzianek – nie wszystko możemy zaplanować, ale przynajmniej na część z nich możemy być zawsze gotowi. Jak? Z gumą do żucia Orbit®! Dzięki niej można odzyskać swój błysk i zadbać o świeży oddech, kiedy tego potrzebujemy. Już po raz kolejny przekonali się o tym uczestnicy programu „Top Model”! 

Orbit® w ramach kampanii „Odzyskaj swój BŁYSK”, zachęca młodych ludzi do budowania pewności siebie oraz robienia tego, co daje nam radość i dużo uśmiechu. Właśnie dlatego marka zdecydowała się po raz kolejny nawiązać współpracę z programem „Top Model”. Bezcukrowe gumy Orbit® towarzyszą uczestnikom 11. edycji w różnych momentach rywalizacji. 

Jednym z nich jest realizacja zadania specjalnego. Gra była warta świeczki! Nagrodą dla zwycięskiej pary jest udział w sesji i kampanii reklamowej marki bezcukrowym gum do żucia Orbit®, która zrealizowana będzie na początku 2023 roku. Ten wyjątkowy odcinek widzowie będą mogli zobaczyć na antenie TVN już 5 października o godz. 21.35. Dodatkowo, tego samego dnia na kanale YouTube zostanie opublikowany materiał specjalny. Zachęcamy do oglądania!  

Marka Orbit® już po raz drugi współpracuje z programem „Top Model”. W poprzedniej edycji uczestnicy również otrzymali nietuzinkowe wyzwanie. Najlepiej sprostali mu Arek Pydych i   Dominika Wysocka, która okazała się także zwyciężczynią 10. edycji tego znanego formatu. 5 października będziemy mogli ją zobaczyć w „Dzień Dobry TVN”, w felietonie realizowanym z marką Orbit®.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mars Incorporated to prywatna firma rodzinna z ponad stuletnią tradycją, która produkuje znane i lubiane przez naszych konsumentów produkty: wyroby czekoladowe (m.in. MARS®, M&M’S®, SNICKERS®, TWIX®), gumy do żucia i miętusy (ORBIT®, WINTERFRESH®, AIRWAVES®) oraz jedzenie dla zwierząt (PEDIGREE®, CHAPPI®, ROYAL CANIN®, SHEBA®, WHISKAS®, PERFECT FIT®). Obecnie w 80 krajach na całym świecie Mars, Inc. zatrudnia ponad 140 000 pełnych entuzjazmu Współpracowników, których łączy i którym przyświeca Pięć Zasad. Każda z nich – Jakość, Odpowiedzialność, Wzajemność, Wydajność i Wolność – inspiruje w codziennej pracy. Wszystkich Współpracowników łączy również przekonanie, że świat, jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj.

Załączniki

Napisane przez ewakowalska

Ponadczasowa ikona: ekskluzywna limitowana edycja Audi TT RS Coupé iconic edition zachwyca innowacyjnym designem i dynamiką

Ona już tu jest! M&M’S® witają nową postać – pierwszą od dekady