w

Trwa jesienna edycja szkoleń dla glazurników

Akademia Profesjonalistów to cykl realizowanych od kilku lat spotkań z ekspertami, w czasie których odbywają się kompleksowe szkolenia teoretyczne oraz warsztaty z zakresu prac okładzinowych. Tegoroczna jesienna edycja wydarzenia koncentruje się na montażu okładzin wielkoformatowych.

Program szkoleń bazuje na tematyce związanej z nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie chemii budowlanej i praktycznym jej wykorzystaniu w pracy wykończeniowej. Eksperci SOPRO prezentują jak ocenić i poprawnie przygotować podłoże przed montażem okładzin wielkoformatowych, a także jak bezpiecznie transportować i obrabiać płyty wielkoformatowe.

– Płyty wielkoformatowe to dziś standard w budownictwie. Jednak ich prawidłowy montaż wymaga posiadania stosownej wiedzy i umiejętności. Chcemy szkolić fachowców, aby mogli poszerzyć swoje portfolio usług i oferować także układanie płyt wielkoformatowych – mówi Krzysztof Kulig, Product Manager w Grupie Tubądzin. – Nasze kursy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego chętnie powracamy z nowymi programami w kolejnych sezonach. Przed nami jeszcze kilka spotkań, na które serdecznie zapraszamy – podsumowuje.

Harmonogram szkoleń z zakresu układania wielkich formatów:

25.10.2022 – Warszawa

03.11.2022 – Leszno

08.11.2022 – Krosno

15.11.2022 – Suwałki

22.11.2022 – Łódź

29.11.2022 – Toruń

06.12.2022 – Olkusz

13.12.2022 – Brodnica

20.12.2022 – Nysa

Vademecum wiedzy 

Grupa Tubądzin jako pierwsza w Polsce zaczęła produkować wielkoformatowe płyty gresowe. Jest liderem produkcji, wykorzystuje najnowocześniejsze i proekologiczne rozwiązania technologiczne. Organizuje szkolenia „Wielki format – mały problem”, angażuje się też w projekty szkoleniowe swoich partnerów. Na przestrzeni ostatnich lat eksperci firmy, podczas niemal 500 szkoleń, przeszkolili ponad 7500 glazurników w kraju i za granicą.

Aby wziąć udział w szkoleniu dla glazurników należy zgłosić się do najbliższego punktu handlowego, oferującego wielkoformatowe płyty Grupy Tubądzin. Eksperci firmy, wraz z partnerami handlowymi, układają roczny plan warsztatów.. Szczegółowych informacji udziela także Krzysztof Kulig: [email protected]

Wykonawcy, którzy nie mogą osobiście wziąć udziału w warsztatach, a chcieliby dowiedzieć się więcej o pracy z wielkim formatem, mogą zapoznać się z „Vademecum okładzin ceramicznych” dostępnym na stronie internetowej pod adresem https://www.tubadzin.pl/vademecum-okladzin-ceramicznych

Napisane przez V5Group

Jesienne czytanie – Książkowe menu na chłodne wieczory

Niewielkie urządzenie zabezpieczające — duża zmiana dla małych i średnich firm oraz oddziałów większych przedsiębiorstw