w

TrustPort Antivirus osiągnął podwójny sukces w badaniach porównawczych

Test wykorzystywany przez AV-Comparatives zawierał około 400 tysięcy próbek złośliwego oprogramowania, nie starszego niż sześć miesięcy. TrustPort Antivirus zdobył pierwsze miejsce w teście, wykrywając 99,2% próbek, wynik nie osiągalny dla żadnego z konkurencyjnych produktów. Produkt ten TrustPort zdobył kolejną nagrodę Advanced+ AV-Comparatives.

W kwietniowych testach porównawczych Virus Bulletin wzięło udziałprawie siedemdziesiąt producentów. Ich produkty były przedmiotem szeregu badań, koncentrujących się na skanowaniu na żądanie, ochronie czasu rzeczywistego, ocena reaktywnej i proaktywnej techniki wykrywania wirusów, biorąc również pod uwagę kryteria jakości. TrustPort Antivirus zdobył pierwsze miejsce w teście ze wskaźnikiem sukcesu 98% przy wskaźniku fałszywych alarmów na poziomie 0%.

„Firma TrustPortw ostatnim czasie ma rekordowe wyniki w naszych testach, z dziewięcioma zaliczeniami z ostatnich dwunastu testów, w ostatnim roku zaliczając wszystkie cztery testy” – powiedział John Hawes, konsultant techniczny z Virus Bulletin.

Sprawozdanie Johna Hawes’a z Virus Bulletin opisuje cechy TrustPort Antivirus szczegółowo: "Proces konfiguracji jest dość szybki, bez odchyleń od stosowanej praktyki, a wszystko odbywa się w minutę, lub dwie, bez konieczności ponownego uruchomienia komputera."

Dalej stwierdziła on, doceniając doskonałe współczynniki wykrywania, które "prawie nie spadły poniżej 99% w większości obszarów, nawet podczas testowania tygodniowych setów na proaktywne i reaktywne działanie, wykazało naprawdę wspaniały wynik.”

***
TrustPort
jest producentem i dostawcą potężnego oprogramowania antywirusowego, opartego na zaawansowanych technologiach, i na niezrównanym filtrowaniu niechcianych danych. Rozwijając swoje produkty, TrustPort przykłada dużą wagę do środków wydajności, niezawodności i łatwości obsługi. TrustPort jest jednym z głównych dostawców rozwiązań w zakresie oprogramowania do ochrony danych i bezpiecznej komunikacji. W swoim portfolio posiadają produkty zarówno dla użytkowników domowych i klientów korporacyjnych. Firma zatrudnia wielu doświadczonych informatyków, którzy są zawsze gotowi by pomóc klientom rozwiązywać problemy z bezpieczeństwem, z którymi spotykamy się coraz częściej w świecie technologii informacyjnych.

Marken Systemy Antywirusowe istnieje od 1999 roku i aktywnie działa w branży bezpieczeństwa informatycznego na terenie całej Polski. Firma zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych w sieciach komputerowych, zwłaszcza oprogramowania antywirusowego. W swojej ofercie posiada rozwiązania, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Należą do nich m.in. takie światowe marki jak: TrustPort, BitDefender, Kaspersky, ESET, Avast, F-Secure, USB Lock, DeviceLock, NETASQ, G DATA, Acronis.

Avatar photo

Napisane przez Marken

Portal bab.la i blog Lexiophiles publikują wyniki rankingu najlepszych językowych internautów 2011

Oracle wprowadza na rynek aplikację Oracle Retail Merchandising Analytics