w

Travelist świętuje 10. urodziny i ogłasza konkurs dla internautów

Z okazji dziesięciolecia istnienia portal rezerwacyjny Travelist.pl zamierza uhonorować wybrane polskie hotele specjalnymi nagrodami Travelist Hotel Star. Statuetki zostaną przyznane w kilkunastu kategoriach tematycznych. 

Wśród nich organizator zaplanował również Nagrodę Gości”, przyznawaną na podstawie głosów internautów. Użytkownicy mogą oddać swój głos na 1 z 18 nominowanych hoteli. Na liście znajdują się obiekty z całej Polski, w tym z Kołobrzegu, Wisły, Sopotu, Gdańska i Świeradowa-Zdroju. 

Co więcej, każdy po oddaniu głosu ma szansę wziąć udział w konkursie i powalczyć o atrakcyjne nagrody. Wystarczy wymyślić hasło promujące wybrany hotel. Do wygrania jest nagroda główna w wysokości 1000 zł oraz 2 nagrody po 500 zł, które można wykorzystać na wyjazd z Travelist.pl.

Nie zwlekaj, oddaj swój głos i wymyśl oryginalne hasło do 12 marca. Lista nominowanych hoteli oraz regulamin akcji znajdują się na stronie konkursu travelist.pl. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni 20 marca, natomiast laureatów nagród Travelist Hotel Star poznamy 30 marca.

Dołącz do urodzinowej zabawy i wesprzyj ulubione hotele!

Napisane przez Anna Piszczałka

Czy macierzyństwo przeszkadza Polkom w rozwoju kariery? Zbadała to marka CVeasy.pl

Giełda Płyt Winylowych w NoVa Parku