w

TOP DESIGN GABINETY STOMATOLOGICZNE 2011

TOP DESIGN GABINETY STOMATOLOGICZNEjest konkursem organizowanym przez Dental Depot Wasio oraz miesięcznik „Dobre Wnętrze” pod patronatem Naczelnej Izby Lekarskiej. Ma na celu zmianę wizerunku współczesnej polskiej stomatologii i implantologii oraz prezentację najnowocześniejszych gabinetów stomatologicznych.

KODENTCIS to nowoczesne centrum implantologiczno-stomatologiczne działające na rynku od 2001 roku, zaś od grudnia 2009, w nowej siedzibie w samym centrum głogowskiego Starego Miasta. Oferuje usługi z zakresu implantologii, protetyki, endodoncji i ortodoncji. Placówka wyposażona jest w sprzęt najwyższej jakości, własną pracownię protetyczną, gabinet diagnostyki RTGO i zaplecze szkoleniowe z salami multimedialnymi.

Motywem przewodnim centrum jest ekologia i szacunek do naszej planety, co znajduje swoje odbicie zarówno w wystroju architektonicznym, wykorzystanej przy budowie technologii, jak i codziennej działalności. Kompleksowe ujęcie ochrony środowiska w swojej działalności czyni KODENT prawdziwym prekursorem nowego, ekologicznego sposobu podejścia do pracy.

Nawiązaniem do idei Ziemi jest brązowo-beżowa kolorystyka fasady placówki oraz jej wnętrza, jak też zastosowanie naturalnych materiałów: drewna, kamienia, metalu. Subtelny szum wody spływającej po specjalnie zaprojektowanej instalacji na ścianie recepcji dodatkowo wzmacnia klimat spokoju i relaksu osiągniętego dzięki ciepłym barwom i licznym aranżacjom roślinnym.

Ekologia została również uwzględniona przy projektowaniu i wykonaniu budynku poprzez jego ocieplenie, zastosowanie okien z szybami niskoemisyjnymi oraz systemu ogrzewania wykorzystującego dwie wysokowydajne pompy ciepła oraz instalację niskotemperaturową. Pozwoliło to obniżyć zapotrzebowanie na energię niemal o połowę poniżej obecnych norm.

Ważnym elementem proekologicznej filozofii właścicieli KODENT jest stała redukcja odpadów oraz ich segregacja, dzięki czemu udało się niemal całkowicie wyeliminować wytwarzanie niesegregowanych odpadów komunalnych.

Kierowany przez właściciela Pawła Kośmińskiego zespół KODENT CIS tworzą specjaliści o wieloletnim doświadczeniu w zakresie stomatologii zachowawczej, implantologii, endodoncji, protetyki, ortodoncji, stomatologii estetycznej i dziecięcej – Marlena Tatarczuk-Kośmińska, Katarzyna Tomkowiak-Biedrzycka.

KODENT jest jednym z finalistów konkursu TOP DESIGN GABINETY STOMATOLOGICZNE, którego II edycja rozpoczęła się w połowie lutego br. i trwa przez kolejnych 12 miesięcy. Co miesiąc na łamach miesięcznika Dobre Wnętrze prezentowana jest kolejna placówka, zaś zwycięzcy zostaną wyłonieni w trzech kategoriach – wytypują ich czytelnicy magazynu, jurorzy oraz zostanie wybrany gabinet przyjazny naturze Eko Star. Konkurs na bieżąco można też śledzić na portalu społecznościowym Facebook.

Czytelnicy głosują poprzez zgłoszenia sms oraz za pośrednictwem strony internetowej konkursu (www.urzadzamy.pl). W każdym miesiącu mają możliwość wygrania kuponu na kwotę 10 000 zł na leczenie stomatologiczne w gabinecie uczestniczących w konkursie. W tym celu muszą wysłać swójopis typowanej placówki. Spośród nadesłanych odpowiedzi jury wybierze 5 najciekawszych, a pierwsza wybrana osoba otrzyma bon na usługę stomatologiczną.

TOP DESIGN GABINETY STOMATOLOGICZNE 2011 organizowany jest przez Dental Depot Wasio i magazyn Dobre Wnętrze we współpracy z partnerami – Biomet 3i, dti – Dental Tribune International, miesięcznik Zdrowie, portal www.poradnikzdrowie.pl, www.urzadzamy.pl, internetowy serwis stomatologiczny www.dentonet.pl. Patronat nad konkursem objęła Naczelna Izba Lekarska.

# # # #

Dental Depot Wasio to rodzinna firma o prawie 80-letniej tradycji w branży dentystycznej. Od ponad 10 lat wyłączny dystrybutor amerykańskiego producenta implantów dentystycznych firmy BIOMET 3i w Europie środkowej, od 7 lat niekwestionowany lider rynku implantologicznego w Polsce.  DDW prowadzi aktywną politykę edukacyjną i realizuje szereg przedsięwzięć edukacyjnych, zarówno w kraju w ośrodkach naukowych Central European Implant Academy (CEIA), jak i zagranicą w New York University College of Dentistry, University of GothenburgUniversity of Goetheborg jak i IPI Monachium. DDW jest autorem innowacyjnego Programu Rozwoju Praktyk – całościowej opieki marketingowej dla gabinetów stomatologicznych.

„Dobre Wnętrze” to ekskluzywny magazyn poświęcony aranżacji wnętrz i sztuce użytkowej. Prezentuje efektowne, oryginalne wnętrza domów i mieszkań polskich i zagranicznych. Zawiera aktualne informacje o wydarzeniach z dziedziny wzornictwa, architektury, sztuki użytkowej, jak również przegląd oferty rynkowej − najnowsze wzory i najmodniejsze trendy w wystroju wnętrz. W każdym wydaniu przedstawia autorskie aranżacje, inspirowane światowymi trendami, przygotowywane w studiu fotograficznym MURATOR S.A. – wydawcy magazynu, przy współpracy znanych stylistów i architektów wnętrz. Pismo jest obecne na polskim rynku od 13 lat.

Kontakt:

Anna Przedrzymirska
Public Relations Manager
Pentagon Media Team
kom. +48 664 707 742
e-mail: [email protected]

Avatar photo

Napisane przez PENTAGON Media Team

Czytam, bo lubię to!

Narzędziownia SQL- produkt roku 2010