w

„TONI – AKUSZER” PREMIERA NOWYCH ODCINKÓW SERII W SIERPNIU W ROMANCE TV!

ARD Degeto TONI, MÄNNLICH, HEBAMME - EINE KLASSE FÜR SICH, am Freitag (17.03.23) um 20:15 Uhr und um 02:25 Uhr im ERSTEN, ab Mittwoch (15.03.23) in der ARD MEDIATHEK Nicht nur in der Praxis ein gutes Team: Toni (Leo Reisinger, li.) und Luise (Wolke Hegenbarth, re.). © ARD Degeto/Jacqueline Krause-Burberg, honorarfrei - Verwendung gemäß der AGB im engen inhaltlichen, redaktionellen Zusammenhang mit genannter Degeto-Sendung und bei Nennung "Bild: ARD Degeto/Jacqueline Krause-Burberg" (S2+). ARD Degeto/Programmplanung und Presse, Tel: 069/1509-335, [email protected]

Na antenie Romance TV w sierpniu zagoszczą nowe odcinki popularnej serii „Toni – akuszer”. Na premiery stacja zaprasza w każdy poniedziałek o godz. 20:00. Tym razem na widzów czekają zarówno romantyczne i zabawne ale też poważne historie. Czy córka Toniego jest w ciąży? I w jaki sposób będzie musiał on pomóc swojej młodzieńczej miłości? To tylko część perypetii z jakimi mierzyć się będzie główny bohater.

Toni jest akuszerem i kocha swoją pracę ponad wszystko. Jednak mężczyźnie w tym zawodzie nie zawsze jest łatwo. W sierpniu, w każdy poniedziałkowy wieczór, Romance TV zaprasza na nowy odcinek tego szalonego ale momentami poważnego serialu komediowego.

„Toni – akuszer. Ucieczka z gniazda” premiera, 7 sierpnia, o godz. 20:00

Akuszer Toni Hasler chciałby spędzić spokojnie urlop na kempingu. Jednak w kamperze znajduje pozytywny test ciążowy swojej 17-letniej córki Josie. Rozmowa Josie z byłą żoną Toniego nie przebiega pomyślnie. Josie postanawia uciec.

„Toni – akuszer. Skradzione marzenia”, premiera, 14 sierpnia, godz. 20:00 

Jella, asystentka lekarza i jednocześnie wokalistka zespołu muzycznego, popełnia w pracy ogromny błąd. Tłumacząc go dzieli się z Tonim Haslerem swoją bolesną tajemnicą. Jella została zgwałcona przez znanego producenta muzycznego i boi się złożyć na niego doniesienie.

„Toni – akuszer. Klasa dla siebie”, premiera, 21 sierpnia, godz. 20:00

Wanda to młoda kobieta z zespołem Downa, która chciałaby prowadzić samodzielne życie. Przez przypadek asystuje Toniemu przy porodzie domowym. Toni jest tak bardzo poruszony jej umiejętnym podejściem do tematu, że postanawia rozpocząć projekt włączenia społecznego.

„Toni – akuszer. Władza i ciąża”, premiera, 28 sierpnia, godz. 20:00

Sissi Hopf, bawarska ministra ds. rodziny i młodzieńcza miłość Toniego, jest w zaawansowanej ciąży. Prosi go o pomoc. Toni oczywiście się godzi. Kobieta potrzebuje również wsparcia w walce o funkcję przewodniczącej partii. Nic dziwnego, że wobec zawodowego stresu kobieta zaniedbuje swoje życie erotyczne. Pozwala to jednak powrócić dawnemu uczuciu.

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał. /dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ. 

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

Napisane przez Julia

Opakowanie alkoholu – zdobi i informuje

Akumulatorowa przyszłość. Bezprzewodowe narzędzia Promotechu