w

Terrano S – nowoczesne oświetlenie dla working-zones i przestrzeni reprezentacyjnych

Terrano S to nowy produkt od Lena Lighting, który oferuje niezwykle szerokie możliwości oświetlania wnętrz. Oprawa stworzona została z myślą o strefach biurowych, sklepach oraz ciągach komunikacyjnych, gdzie ważny jest zarówno design, jak i parametry zapewniające komfortowe warunki pracy i przemieszczania się.

Lampy Terrano S to kolejna odsłona linii Terrano. Ich prosty, estetyczny design płynnie komponuje się z każdą aranżacją, zaś parametry pozwalają na tworzenie przyjaznych pracy wnętrz oraz przestrzeni reprezentacyjnych i stref rekreacji. Jednym zdaniem: Terrano S to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych firm oraz powierzchni użyteczności publicznej, w których ważne jest stosowanie wysoce energooszczędnych rozwiązań.

Wygoda przede wszystkim

Praca przy komputerze, tablecie czy telefonie naraża wzrok na zmęczenie. Dlatego tak ważne jest zamontowanie odpowiedniego oświetlenia. Lampy Terrano S zostały zaprojektowane pod kątem stworzenia optymalnych warunków do pracy biurowej i kreatywnej. Zwrócono uwagę na efekt olśnienia, stąd niski współczynnik UGR, mieszczący się w granicach 12-19.

Praca biurowa jest mocno obciążająca dla wzroku, stąd koncepcja stworzenia lamp Terrano S, które eliminują efekt olśnienia, zapewniając równocześnie doskonałą jakość emisji świetlnej w preferowanych barwach 3000 K i 4000 K. – mówi Jacek Adamczewski Dyrektor Sprzedaży Lena Lighting.

Energooszczędność na najwyższym poziomie

Równie ważna jest dla nas kwestia ekologii, dlatego nasze oprawy zostały wyposażone w moduły LED charakteryzujące się wysoką energooszczędnością. Skuteczność świetlna Terrano S Led dochodzi do 167 lm/W. Tak wysoka efektywność przekłada się na mniejszą emisję CO2 do atmosfery. Moduły LED pozwalają na oszczędność energii elektrycznej na poziomie do 50%, tym samym zmniejszając ślad węglowy.– wyjaśnia Jacek Adamczewski.

Kompaktowy design doskonale wpisuje się w koncepcję less is more: mniej zużytych materiałów przekłada się na minimalistyczny, ale elegancki wygląd oprawy. Wytrzymały korpus Terrano S został wykonany z metalu, który można poddać recyklingowi.

Ekspresowy montaż

Lampy Terrano S to również prosty i łatwy montaż w systemie szynoprzewodów. Pozwala to na szybkie dokonywanie zmian aranżacyjnych, także po dokonanej instalacji. Cały proces trwa zaledwie kilka minut i polega na wpinaniu lamp. Zawierają one specjalne adaptery z mechanicznymi zaczepami gwarantującymi pewne trzymanie oprawy w szynie.

Terrano S przeznaczone są zarówno do montażu sufitowego, jak i naściennego.

Napisane przez V5Group

1 miliard obrotu z kartą PAYBACK w sklepach online!

Ze Snickers® ogarniesz zimę. Ruszyła nowa kampania outdoorowa kultowej marki!