w

Szybkie nawilżenie skóry twarzy bez użycia kremu – czy jest to możliwe?

Poznaj innowacyjną, multifunkcyjną mgiełkę kolagenową od Sister’s Aroma – produkt, który powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety. A wrzesień to doskonały czas na jej zakup, ponieważ przy zakupie jednej mgiełki, drugą dostaniesz gratis!

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważne jest odpowiednie nawilżanie skóry.

Niedobór wody powoduje nierównomierne działanie komórek, zwolnienie metabolizmu komórkowego oraz pojawienie się drobnych zmarszczek. Spędzając dużo czasu w klimatyzowanych biurach, gdzie powietrze jest bardzo suche, nasza skóra traci wilgoć w przyspieszonym tempie. Nawet jeśli Twoja beauty routine uwzględnia nakładanie kremu nawilżającego na twarz rano i wieczorem, to warto wiedzieć, że to wciąż może być za mało dla Twojej cery. 

Właśnie dlatego produkt SOS, który działa jak szklanka wody dla skóry, powinien na stałe znaleźć się w Twojej kosmetyczce. Mgiełka do twarzy to coś, czego naprawdę potrzebujesz. Jest to produkt, który rozwiąże liczne problemy skóry twarzy. Mgiełka od Sister’s Aroma nawilża, dodaje blasku, przygotowuje twarz do makijażu lub go utrwala, a także chroni przed promieniowaniem UV i zanieczyszczeniami środowiska. 

Multimisting to nowe określenie w branży beauty, które warto poznać. Wyrażenie idealnie opisuje mgiełkę, ponieważ jest ona niezwykle wygodna w użyciu, zarówno w ciągu dnia, jak i podczas podstawowej pielęgnacji, gdy nakłada się ją kilkukrotnie warstwami.

We wrześniu koniecznie uzupełnij swoją kosmetyczkę o nowy produkt – wielofunkcyjną mgiełkę Multi-Use Collagen od Sister’s Aroma, która cały miesiąc objęta jest wyjątkową promocją. Kupując jedną sztukę, drugą otrzymasz w prezencie!

Mgiełki możesz używać jako produktu SOS, jako bazy pod makijaż i krem z SPF lub jako niezależny produkt, który zaspokoi w pełni potrzebę podstawowego nawilżenia skóry. Dosłownie w ciągu kilku sekund nawadnia skórę, stymuluje syntezę kolagenu, regeneruje oraz czyni ją bardziej elastyczną.

Formuła produktu zawiera prawdziwy skincare koktajl: kompleks peptydów redukuje głębokość zmarszczek, zwiększa elastyczność i sprężystość. Polisacharyd Biosaccharide Gum-1 nawilża i zapewnia komfortowy efekt soft-touch i tworzy ochronną powłokę na powierzchni skóry. Trzy rodzaje kwasu hialuronowego nawilżają i wzmacniają barierę lipidową skóry, a kolagen wygładza drobne zmarszczki, znacząco zwiększając elastyczność i sprężystość skóry.

Oczywiście mgiełki można używać jako końcowego produktu pielęgnacyjnego, ale polecamy nakładać ją zaraz po oczyszczeniu skóry twarzy, nałożeniu serum Kombucha Lifting Serum, ampułki Boosting Ampoule i kremu Rich Moisture Cream.

Aplikuj mgiełkę tak, aby na twarzy nie pojawiły się przebarwienia, najlepiej w cieniu lub w pomieszczeniu. Nakładaj produkt na lekko wilgotną cerę, ponieważ zawiera on składniki, które przyciągają cząsteczki wody do skóry. W ten sposób uzyskasz skuteczniejsze nawilżenie. 

Jeśli jednak aplikujesz mgiełkę na zewnątrz – wytrzyj twarz chusteczką zaraz po rozpyleniu produktu, by nie stworzyć dobrych warunków do pojawienia się plam pigmentacyjnych.

Napisane przez Sister's Aroma

mDowód zamiast plastiku w placówkach VeloBanku

Startuje 3. edycja programu „Doceniam Velo – polecam Velo”, przedłużono też promocyjny cashback