w ,

Studia podyplomowe „Informatyka w Systemach Kontrolno-Pomiarowych”

Na program studiów składa się 10 przedmiotów obowiązkowych oraz 2 obieralne (spośród 4), a także seminarium dyplomowe i projekt dyplomowy.

Przedmioty obowiązkowe: Systemy pomiarowe, Architektura systemów komputerowych, Mikroprocesory i mikrokontrolery w technice pomiarowej, Systemy czasu rzeczywistego, Otwarte systemy operacyjne w technice pomiarowej, Systemy wbudowane, Oprogramowanie systemów pomiarowych, Interfejs człowiek-komputer, Pomiary mobilne, Biometryczne techniki zabezpieczeń.

Przedmioty obieralne : Współczesne języki skryptowe, Projektowanie i programowanie aplikacji internetowych, Narzędzia "Business Intelligence" w technice pomiarowej, Metodyki i ocena jakości oprogramowania.

Studia trwają 2 semestry, zgodnie z harmonogramem roku akademickiego i są prowadzone w formie 1- dniowych zjazdów. Zajęcia są prowadzone w formie wykładów i laboratoriów przy szerokim wykorzystaniu technik multimedialnych. Szczegółowy harmonogram studiów zostanie ustalony w porozumieniu z uczestnikami.

Podstawowy materiał merytoryczny jest przekazywany studentom w trakcie zajęć na zjazdach. Do każdego przedmiotu przygotowano również materiały w wersji elektronicznej, w postaci prezentacji ppt/pdf udostępnionej na platformie edukacyjnej.

Warunkiem ukończenia studiów jest zaliczenie przedmiotów objętych programem oraz wykonanie pracy dyplomowej.

Rekrutacja na I edycję studiów jest prowadzona od 15 listopada do 31 grudnia 2011 roku, a studia rozpoczną się w lutym 2012. Warunkiem uczestnictwa w studiach jest spełnienie wymagań określonych w regulaminie studiów podyplomowych, w tym posiadanie dyplomu ukończenia wyższej uczelni.

Promocyjna opłata za studia, w I-szej edycji wynosi tylko 1000 PLN .

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie Zakładu: www.sip.iem.pw.edu.pl/podyplomowe, elektronicznie pod adresem: [email protected], lub telefonicznie: (22) 234-7235.

Avatar photo

Napisane przez Pastusiak Aleksandra

Lecznictwo z łódzkiej perspektywy

3 lata PRPW = czas na podsumowanie