w

Sokowirówki Ecxel dla najbardziej wymagających

Sokowirówki Ecxel JE850 i JE730 zostały skonstruowana tak, aby przygotowywanie soków z owoców i warzyw było łatwiejsze niż dotychczas.  Owoce nie wymagają specjalnego przygotowania zanim wrzucimy je do urządzenia. Wystarczy jedynie je umyć i włożyć do metalowej, ekstra szerokiej tuby. Naprawdę duże owoce trzeba będzie przekroić na mniejsze części, ale jabłko czy gruszka z powodzeniem mieszczą się w podajniku w całości.

Resztki owoców, dzięki specjalnie opracowanemu systemowi APEX, trafiają bezpośrednio do pojemnika na pulpę o pojemności 3 litrów.  Możemy zatem przygotować więcej soku nie martwiąc się o opróżnianie i czyszczenie urządzenia w trakcie pracy.  Sokowirówka została także wyposażona w specjalny system zapobiegający kapaniu – ANTI-DRIP. Wszystko to pomaga w utrzymaniu czystości na stole podczas przygotowywania soków.

Metalowa tuba, solidna obudowa oraz moc urządzenia z pewnością poradzą sobie nawet z dużymi ilościami twardych owoców, a jakość i precyzja wykonania, charakteryzująca produkty marki Kenwood, stanowią gwarancję, że sokowirówka będzie nam służyć przez lata.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom wprowadzonym przez markę Kenwood w nowych sokowirówkach, przygotowywanie soków jest teraz łatwiejsze, szybsze i czyściejsze.  Pozostaje nam tylko cieszyć się wybornym smakiem soków z naszych ulubionych owoców i warzyw.

Specyfikacja techniczna: Sokowirówka Ecxel JE730

·         Moc 1000 W

·         Obudowa z tworzywa z metalowymi elementami

·         Metalowa, extra szeroka tuba

·         System przeciw chlapaniu Anti-drip

·         Pojemnik na pulpę: 3 L

·         Pojemnik na sok: 1.5 L

·         System APEX – ponad 80% pulpy w pojemniku

·         CENA: 799 brutto

Specyfikacja techniczna: Sokowirówka Ecxel JE850

·         Moc 1500 W

·         Metalowa obudowa

·         Metalowa, extra szeroka tuba

·         System przeciw chlapaniu – Anti-drip

·         Pojemnik na pulpę: 3 L

·         Pojemnik na sok: 1,5 L

·         System APEX – ponad 80% pulpy w pojemniku

·          CENA: 1199 brutto

Avatar photo

Napisane przez Estoria.pl

Wywiad z Manfredem Staderem – artystą Street Art 3D

Dużo, więcej…. plus size