w

So Coffee rozgościło się w NoVa Park

Dobra passa nowych otwarć w NoVa Park trwa w najlepsze! Ostatnio do grona najemców gorzowskiego centrum dołączyła popularna sieć kawiarni So Coffee. To pierwsza lokalizacja marki w województwie lubuskim.

So Coffee to jedna z największych ogólnopolskich sieci kawiarni. Tworzą ją ludzie, ich gusta, potrzeby i smaki. Mimo że jest to marka globalna, wszystkie kawiarnie inspirowane są lokalnością – podobnie jest w Gorzowie. So Coffee jest miejscem pełnym smaków powstałych z różnorodnych doświadczeń, trendów, chwil i emocji ważnych dla społeczności, w której jesteśmy. Tak tworzymy So Coffee – w pełni dopasowując się do miejsca i aktualnych potrzeb naszych gości. W menu kawiarni, obok kaw można znaleźć w 100% świeżo wyciskane soki, lody z własnej manufaktury, naturalne napary i herbaty, belgijską gorącą czekoladę, ciasta i słodkie przekąski. W ofercie znajdują się także przekąski wytrawne, jak przygotowywane na miejscu kanapki, tosty i quesadilla.

„Wiemy, jak ważna dla naszych Klientów jest oferta gastronomiczna, dlatego wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i poszerzamy naszą ofertę o markę So Coffee. To pierwsza kawiarnia tej popularnej sieci w naszym województwie, stąd wybór najemcy tym bardziej nas cieszy. Obserwujemy, że NoVa Park już od wielu lat jest idealną destynacją dla marek, które debiutują na naszym rynku, a możemy zdradzić, że już wkrótce będziemy informować o kolejnych otwarciach w naszym centrum” – mówi Ewa Bujnowska, Senior Leasing Manager MAS PLC.

Kawiarnia So Coffee o powierzchni ok. 105 m2 znajduje się na poziomie 0, pomiędzy mBankiem a salonem Kubenz.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w regionie. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: TOUS, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, House, Mohito, C&A, Medicine, CHANGE Lingerie, Home&You, Duka, Homla, Hebe, Super-Pharm, Sephora, Douglas, Smyk, Intersport, 4F, Outhorn, Adidas, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Vision Express, Fielmann, Media Expert, iSpot, Pepco, KFC, Kraina Serów, So Coffee czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Połowa Polaków marzy o remoncie, ale większość odkłada duże wydatki [RAPORT]

Przedświąteczne porządki z Samsung