w , ,

Słuchawki Bluetooth i uchwyty GSM marki M-LIFE – niezbędnik każdego kierowcy

Seria wysokiej jakości uchwytów uniwersalnych M-LIFE to odpowiedź na potrzeby osób, które oczekują indywidualnych rozwiązań. Wchodzące w skład serii cztery rodzaje nasad i dziewięć rodzajów ramion umożliwiają skompletowanie uchwytu dostosowanego do swoich potrzeb. Produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są bardziej odporne na uszkodzenia. Solidna konstrukcja niweluje efekt drgania uchwytu, a duża silikonowa przyssawka mocno utrzymuje go na miejscu.

Wybrane modele ramion np. model ML0338 posiadają metalowe części, które zwiększają trwałość produktu i dodają elegancji. Ramiona M-LIFE wyposażone są w możliwość regulacji środkowej części oraz samej nasady.

Marka M-LIFE oferuje także standardowe, kompletne uchwyty uniwersalne np. model ML0342, które dzięki regulowanym bocznym zaciskom pasują do większości telefonów komórkowych, nawigacji GPS i innych urządzeń. Dodatkowo zaciski wyścielone zostały miękką, antypoślizgową gąbką, która chroni urządzenie przed ewentualnym zarysowaniami, a dodatkowo amortyzuje drgania podczas jazdy. W zależności od preferencji w ofercie M-LIFE dostępne są zarówno uchwyty ze sztywnym, jak też giętkim ramieniem.

Uzupełnieniem oferty są zestawy słuchawkowe Bluetooth, które charakteryzuje szybka i prosta obsługa, doskonała jakość dźwięku oraz niestandardowy wygląd. Oprócz typowych modeli takich jak ML0323, przeznaczonych do prostej obsługi telefonu, M-LIFE oferuje też zaawansowane produkty, posiadające wiele przydatnych funkcji.

ML0320 to zestaw, który za pomocą mocnego klipsa można przypiąć w wygodnym miejscu. Elegancka obudowa w kolorze fortepianowej czerni połączonej ze srebrnym wykończeniem, sprawia, że urządzenie będzie prezentowało się znakomicie w każdej sytuacji. Do zestawu dołączone są słuchawki stereo z mikrofonem, które za pośrednictwem technologii Bluetooth umożliwiają swobodne prowadzenie rozmów lub słuchanie muzyki w każdej sytuacji, bez obawy że słuchawka wypadnie z ucha. Dodatkowo model ten posiada wyświetlacz, na którym użytkownik może szybko sprawdzić numer osoby dzwoniącej, czy poziom baterii urządzenia.

Avatar photo

Napisane przez Lechpol

Nowa oferta Cabletecha – cyfrowa jakość telewizji w MAC i PC

Monitory Peiyinga – dobry sposób na umilenie podróży