w

ŚLEDZTWO PROWADZI WATZMANN – PREMIEROWE ODCINKI SERIALU W BOŻE NARODZENIE W ROMANCE TV!

W grudniu od poniedziałku do piątku o godz. 21:55, Romance TV zaprasza widzów do oglądania serialu „Śledztwo prowadzi Watzmann”, który powraca na antenę. Premierowe odcinki 3. sezonu zaprezentowane będą od 26 grudnia (godz. 22:05), a w kolejne dni o godz. 21:50. Jakie śledztwa rozwiązać będą musieli tym razem detektywi?

Premiera 3. sezonu „Śledztwo prowadzi Watzmann” – 26 grudnia w Romance TV

Kryminalny serial opowiadający o nietypowych zagadkach rozwiązywanych przez parę detektywów zadebiutował w Romance TV jesienią zeszłego roku. Wciągające historie oraz piękne górskie krajobrazy sprawiły, że okazał się hitem, dlatego w grudniu „Śledztwo prowadzi Watzmann”, powraca na antenę, a w drugi dzień świąt, stacja zaprasza widzów na premierę 3. Sezonu! Jakie sprawy rozwiązywać będą detektywi w nowych odcinkach?

Nowe odcinki serialu

Kiedy wzywa Watzmann, symbol miasteczka Berchtesgaden, komisarze Benedikt Beissl i Jerry Paulsen zawsze są w pobliżu. W pierwszym odcinku 3. sezonu, w sklepie rowerowym zwłoki jego właściciela znajdują jego była partnerka, Steffi, oraz pracownik, Tom Lehnert. Komisarze Beissl i Jerry podejrzewają kilka osób. Między innymi byłego chłopaka Steffi, który ciągle nie może się pogodzić z rozstaniem, a także przyjaciela właściciela sklepu, któremu ofiara zabójstwa była winna grube pieniądze. Komisarze dowiadują się też wielu ciekawych rzeczy o Tomie Lehnercie… Jak skończy się to śledztwo widzowie przekonają się już 26 grudnia o godz. 22:05.

Kolejne premierowe odcinki Romance TV pokaże od poniedziałku do piątku o godz. 21:50.

Kontakt dla mediów: Aleksandra Karwacka, tel. 669 507 492, e-mail: [email protected]

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał. /dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

Napisane przez mariaaa

Wolskie Spotkanie Kobiet pod hasłem „My i co dalej?”

Youtuber ze Starachowic zaprasza na internetowy maraton pomagania przez granie w gry online