w

Sklepy RuckZuck na wiosenne porządki proponują … fronty do zabudowy Creative

Specjaliści ze sklepów RuckZuck, jednej z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi, polecają nowy system frontów meblowych Creative marki Classen.

Creative to mobilny system frontów do zabudowy wolnych przestrzeni i wnęk firmy Classen. Fronty wykonane są z materiałów drewnopochodnych okleinowanych foliami drewnopodobnymi. Wzornictwo i kolorystyka oklein dopasowane zostały do skrzydeł drzwiowych i ościeżnic producenta, dzięki czemu łatwiej jest zaprojektować spójną, uporządkowaną przestrzeń oraz dobrać kolejne dodatki.

– Wiosna to czas generalnych porządków i aranżacyjnych zmian. Chcemy schować zimowe ubrania i buty, a do domów i mieszkań wprowadzić odrobinę świeżości, światła, kolorów. Dzięki systemowi frontów Creative możemy szybko i łatwo zmienić wystrój wnętrza, a co najważniejsze uporządkować miejsca, w których ład najtrudniej utrzymać – mówi Jarosław Dymek, Produkt Manager z firmy Classen.

Fronty meblowe Creative to rozwiązanie szczególnie polecane do garderoby, pokoju gościnnego i pokoi dziecięcych. Z myślą o najbardziej wymagających najmłodszych klientach, sklepy RuckZuck oferują trzy fantazyjne dekory: laser, babilon i quazar. Fronty dostępne są ponadto w dekorach tradycyjnych (akacja, dąb polski, orzech, dąb bielony, klon 1K, orzech 1K, calvados) oraz dekorach egzotycznych cocobolo i cedr.

System frontów Creative to jedyna taka oferta na rynku, dzięki której można łatwo zaprojektować spójną, uporządkowaną przestrzeń współgrającą kolorystycznie z zakupioną stolarką drzwiową Classen. To wygoda, oszczędność czasu i estetyczne rozwiązanie. Montuje się je za pomocą systemów przesuwnych oraz systemów składnych. Fronty mogą spełniać funkcję tradycyjnych drzwiczek meblowych lub służyć do zabudowy otwartych przestrzeni.

# # #

 

Informacje o RuckZuck:

RuckZuck to marka salonów oferujących produkty Classen – wiodącego producenta podłóg, drzwi i artykułów wykończeniowych. Koncept biznesowy RuckZuck powstał w 2004 roku w centrali firmy Classen w Niemczech.

W tym samym roku w Polsce została założona spółka RuckZuck.biz, która zajęła się rozwojem Systemu Partnerskiego RuckZuck na terenie Polski oraz w pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Salony sieci działają obecnie w następujących krajach: Niemcy, Polska, Czechy, Łotwa, Litwa, Ukraina, Białoruś, Węgry i Rumunia.

Podstawową ofertę punktów Sieci RuckZuck stanowią podłogi panelowe oraz drzwi. Istotnym elementem oferty są także wszelkie towary oraz akcesoria uzupełniające asortyment podstawowy.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.ruckzuck.pl

Trójmiasto goli „Siarę”!

Jedwabne krawaty w WITTCHEN