w

Salad Story prezentuje odświeżone stałe menu oraz letnią limitowaną ofertę

Salad Story wychodzi naprzeciw wymaganiom klientów i wprowadza nowe pozycje do regularnego menu. Od 20 czerwca goście restauracji znanej sieci mogą cieszyć się nowymi kompozycjami, które łączą w sobie bogactwo smaków i zrównoważone składniki. Wprowadzona została również nowa sezonowa oferta „Lato w Azji”.

Niezwykle ważnym dla Salad Story jest świadomość jakości swoich produktów, co przekłada się na satysfakcję klientów sieci. Naturalne, świeże składniki, bez barwników i blisko natury, połączone w taki sposób, aby usatysfakcjonować każdego. Marka od zawsze poświęca dużo uwagi, aby słuchać potrzeb swoich klientów oraz podążać za ciągle zmieniającymi się trendami, zawsze dając to, co najlepsze.

Większy wybór – więcej smaku

Menu sieci restauracji zachowując dwa ulubione wrapy smakoszy, poszerza się o aż cztery nowe propozycje, dając nam sześć opcji do wyboru, które rozbudzą zmysły świeżymi smakami i ucieszą podniebienie. Salad Story słucha i spełnia życzenia swoich klientów, dlatego też widząc jakim zainteresowaniem cieszą się Bowle, restauracja zaprezentowała sześć nowych wersji. Wszystkie bowle obfitują w różnorodne składniki, w tym dwa zupełnie wyjątkowe, zalewane gorącymi zupami, które nadadzą im niepowtarzalnego charakteru.

Dla tych, którzy poszukują czegoś na mniejszy głód, do menu została wprowadzona nowa kategoria – Przekąski.  Od teraz klienci restauracji zaspokoją każdy głód – ten duży, i ten mały.  Menu poszerza się również o nowe smaki zup – lekkie, pożywne, a przede wszystkim smaczne są idealnym wyborem na każdą porę roku.

Lato w Azji

Azja na wyciągnięcie ręki – niemożliwe? a jednak! Przynajmniej smakowo. Nowe, letnie menu inspirowane jest w dużej mierze kuchnią koreańską, obfituje w różnorodne sałatki, bowle i wrapy, które łączą w sobie bogactwo orientalnych składników. Wśród nich można znaleźć soczyste krewetki, które również poza ofertą letnią zostaną, w menu na stałe. Niektóre sałatki, będące na stałe w menu, zostały odświeżone w nowej wersji, wpisującej się w tematykę oferty. Do oferty trafiły również nowe napoje, idealne na orzeźwienie.

Oferty Salad Story dają klientom równowagę smaków, odświeżone i ciekawe propozycje kulinarne, nieoczekiwane, urozmaicone dania – nie ma miejsca na nudę tam, gdzie klient jest na pierwszym miejscu.

Załączniki

Napisane przez Jan Nowak

Robot odkurzający EZVIZ RE4 Plus z nominacją do European Green Award

4MOVE rzuca wyzwanie Ochotniczej Straży Pożarnej