w ,

Ruszają szkolenia specjalistyczne firmy DCB

Najbliższe spotkanie – dedykowane dealerom salonów samochodowych –  odbędzie się 13 czerwca 2011 roku w Olsztynie.

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają zdobędą specjalistyczną wiedzę dotyczącąbanknotów, monet oraz dokumentów świadczących o ich oryginalności. Nauczą się także szybkiego rozróżnienia oryginału od falsyfikatu.

„Zdecydowaliśmy się na zorganizowanie specjalistycznych szkoleń z zakresu wykrywania fałszywych pieniędzy, gdyż chcemy uświadomić Polakom jak poważnym przestępstwem jest wprowadzanie do obiegu falsyfikatów. Na ten proceder narażone są przede wszystkim osoby przeprowadzające na co dzień liczne transakcje gotówkowe. Nasze najbliższe warsztaty dedykujemy kierownikom salonów i serwisów samochodowych, którzy przyjmują zaliczki od potencjalnych klientów oraz osobom pracującym w dealerskim punkcie kasowym, które mają do czynieniaz dużymi kwotami pieniędzy. Wszystkie osoby, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat fałszywych pieniędzy zapraszamy na szkolenia”mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

Najbliższe szkolenie z zakresu weryfikacji autentyczności banknotów, monet i dokumentów odbędzie się 13 czerwca 2011 roku w siedzibie firmy DCB S.A. przy ul. Kajki 10/12 w Olsztynie. Osoby, które zgłoszą swoje uczestnictwo do 10 czerwca otrzymają korzystne rabaty. Szczegółowych informacji udziela Pani Emilia Majewska – [email protected], lub [email protected], numer telefonu 725 501 006. Spółka DCB planuje również kolejne szkolenia dla innych grup zawodowych.

Informacje o firmie:

Firma DCB S.A. jest ekspertem w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów. Udziałowcami spółki są: Remedium – Doradcy Finansowi Sp. z o.o., fundusz inwestycyjny BIO-MED Investors SA z Wrocławia oraz inwestor prywatny Sylwester Salach. Przedsiębiorstwo jest wyłącznym dystrybutorem lampy kasjerskiej DeCoBa 1085. Urządzenie cechuje bardzo wysoki współczynnik wykrywalności fałszywych banknotów i papierów wartościowych. DCB prowadzi również szkolenia dla banków i firm handlowych w tym zakresie.

Firma intensywnie rozwija się i buduje sieci dystrybucji i sprzedaży swoich produktów na terenie całej Polski. Plany rozwojowe spółki przewidują debiut na rynku alternatywnym New Connect w 2011 roku. Do głównych założeń inwestycyjnych spółki należą przede wszystkim dynamiczny rozwój działalności, zdobywanie nowych klientów oraz pozyskiwanie nowych źródeł finansowania.

W marcu 2010 roku firma DCB otrzymała nagrodę „Innowacja Handlu” w kategorii Ochrona i Systemy Zabezpieczeń dla innowacyjnej lampy kasjerskiej DeCoBa 1085. W kwietniu 2010 roku spółka została również wyróżniona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich dla najlepszego produktu prezentowanego podczas Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń Securex 2010. W styczniu 2011 spółka została uhonorowana prestiżowym Certyfikatem Polish Product w kategorii Firma Roku 2010.

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Rak gardła u mężczyzn wywoływany przez wirusa HPV?

Nowe bloki za rok