w

Rusza pionierski program zakupowy wyłącznie dla lekarzy i lekarzy dentystów

Pod adresem www.VIPMedicaClub.pl lekarze i lekarze dentyści mają bezpłatny dostęp do tysięcy specjalnie wyselekcjonowanych ofert produktów i usług ze wszystkich sektorów rynku.

VIPMedica Club to pierwsza tego typu inicjatywa w Europie, która łączy  w sobie zalety tradycyjnego programu lojalnościowego z internetową platformą zakupową i umożliwia tworzenie spersonalizowanej oferty dla każdego Uczestnika klubu. Wirtualna przestrzeń VIPMedica Club została stworzona z myślą o lekarzach i lekarzach dentystach – stanowi odpowiedź na ich wszelkie potrzeby zakupowe, zarówno zawodowe, jak i osobiste. Operator platformy, we współpracy z czołowymi producentami i dystrybutorami, selekcjonuje najlepsze oferty dostosowane do potrzeb Uczestników klubu, dlatego też lekarze korzystający z VIPMedica Club mają pewność, że prezentowane rozwiązania to połączenie najwyższej jakości i ceny niższej niż rynkowa. Dodatkowo, Uczestnicy klubu oszczędzają w ten sposób czas, który musieliby poświęcić na wyszukanie ofert w tradycyjnych sklepach bądź porównywarkach internetowych.

Sklep internetowy www.VIPMedicaClub.pl to bogaty wachlarz propozycji z każdego sektora rynku, w tym stricte medyczne. Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dedykowanych ofert – począwszy od sprzętu AGD i RTV, samochodów, dóbr luksusowych, sprzętu narciarskiego po zakup nieruchomości, wycieczek zagranicznych czy specjalistycznego sprzętu medycznego, narzędzi bądź szkoleń medycznych. Założeniem platformy jest możliwość korzystania ze spersonalizowanych rozwiązań zakupowych, przeznaczonych wyłącznie dla środowiska medycznego na preferencyjnych warunkach.

VIPMedica Club to pionierski program zakupowy dedykowany branży medycznej, jednak operator platformy pracuje już nad poszerzeniem oferty o ekskluzywne spotkania członków VIPMedica Club, magazyn lifestyle’owy przeznaczony dla lekarzy oraz usługę concierge. Działania te mają na celu zintegrowanie lekarzy jako grupy społecznej oraz coraz doskonalsze i pełniejsze zaspokajanie ich potrzeb.

Avatar photo

Napisane przez Health Think

Nowoczesne rozwiązanie Epson do tworzenia płyt Blu-ray

WSIiZ rozpoczęła wspólpracę z PCEN