w

RSA Security Management Roadshow

Warszawa, 8 czerwca 2011 roku, W dniu 22 czerwca 2011 roku w Warszawie odbędzie się seminarium z cyklu RSA Security Management Roadshow, na którym specjaliści z branży zarządzania bezpieczeństwem spotkają się by podzielić się swoim doświadczeniem z zakresu technologii eGRC i tego jak wspiera ona procesy związane z zachowaniem ładu korporacyjnego, oceną ryzyka oraz w jaki sposób pozwala zachować zgodność z regulacjami. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną także możliwości wykorzystania rozwiązań RSA w codziennej pracy oraz przykłady ich wdrożeń.

Podczas seminarium poruszone zostaną następujące zagadnienia:

  • Wprowadzenie do problematyki GRC (Governance, Risk & Compliance)
  • Charakterystyka systemów elektronicznego zarządzania zagadnieniami z zakresu GRC w przedsiębiorstwach
  • Prezentacja strategii RSA Security Management łączącej rozwiązania RSA Archer eGRC z technologiami SIEM i DLP
  • Prezentacja zalet rozwiązania RSA Security Management na przykładach wdrożeń
  • Przybliżenie działań założonej przez RSA grupy roboczej Security Management Working Group

RSA Security Management Roadshow to doskonała okazja do podniesienia kwalifikacji a także nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi specjalistami z branży zarządzania bezpieczeństwem.

Seminarium odbędzie się 22 czerwca 2011 roku w InterContinental w Warszawie. Udział w seminarium jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: www.rsa-email.rsa.com

Informacje o RSA

RSA, dział zabezpieczeń firmy EMC, specjalizuje się w dziedzinie bezpieczeństwa informacji, umożliwiając ochronę danych w całym cyklu ich życia. Dzięki narzędziom oferowanym przez RSA klienci mogą chronić swoje zasoby informacyjne o znaczeniu krytycznym i tożsamości online — kompleksowo, w każdym miejscu i w przystępnej cenie. Rozwiązania RSA pozwalają też zarządzać informacjami i zdarzeniami związanymi z bezpieczeństwem, co ułatwia klientom zachowanie zgodności z przepisami.

RSA oferuje najlepsze w branży rozwiązania w zakresie gwarantowania tożsamości i kontroli dostępu, szyfrowania, zarządzania bezpieczeństwem informacji i ochrony przed oszustwami. Narzędzia te zapewniają wiarygodność milionów identyfikatorów użytkowników i realizowanych przez nich transakcji oraz ogromnej ilości generowanych danych. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem www.RSA.comi www.EMC.com.

Informacje o firmie EMC

Firma EMC Corporation (NYSE: EMC) jest światowym liderem w zakresie produktów, usług i rozwiązań z dziedziny zarządzania i przechowywania informacji pomagającym organizacjom efektywnie wykorzystywać posiadane informacje na każdym etapie cyklu ich istnienia. Informacje o produktach i usługach firmy EMC można znaleźć w witrynie firmy pod adresem: www.emc.com.pl

Dodatkowych informacji udzielają :

Katarzyna Gorzelak-Rek

Marketing and Sales Coordinator

RSA

Tel: +48 22 452 31 33

Email:: [email protected]

Joanna Dunin-Kęplicz

Manager

Solski Burson-Marsteller

Ul. Krakowskie Przedmieście 47/51

00-071 Warszawa

Tel. +48 501 132 395

Email: [email protected]

Przepis na karmel (cz. 2)

BInAR 2011: Najpopularniejsze stacje internetowe to te znane z eteru