w , ,

Rozsiądź się wygodnie

Zestaw LUNA przykuwa uwagę niebanalną, ponadczasową formą oraz ciekawym designem. Zapewne przypadnie do gustu klientom młodym duchem i otwartym na niekonwencjonalne rozwiązania. Niespotykane zestawienie materiału skóropodobnego z tkaniną tworzy efektowny styl mebli, odzwierciedlając ich oryginalny charakter. Kolekcja składa się z kilku zgrabnych modułów, umożliwiających indywidualną aranżację, dostosowaną zarówno do preferencji użytkowników, jak i do wielkości pomieszczenia, a którym ma stanąć dany komplet.

Pierwsze wrażenie? Model LUNA zachęca do wspólnego, wygodnego relaksu całą rodzinę. Nic dziwnego, ponieważ zapewnienie maksymalnego komfortu było dominującym zamysłem jego projektantów. Obszerne siedziska oraz miękkie, pikowane oparcia stwarzają idealne warunki wypoczynku. Prostokątne moduły, będące zakończeniami brył, dzięki skóropodobnej tkaninie, znajdują zastosowanie, jako funkcjonalne stoliki. Szeroka gama kolorystyczna oraz różnorodność dostępnych materiałów, pozwalają na zaprojektowanie ciekawych, oryginalnych sof i narożników, które staną się ozdobą każdego salonu. Komfortowy program modułowy LUNA dostępny jest w ekskluzywnych salonach meblowych w całej Polsce.

FLAIR od 1992 roku specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości mebli tapicerowanych, w których najważniejszy jest komfort. Przestronne siedziska, miękkie oparcia, przyjemne tkaniny i przytulne poduchy tworzą ekskluzywną całość sprzyjającą odpoczynkowi. W ofercie firmy dostępne są fotele, sofy, kanapy, funkcjonalne systemy modułowe, systemy narożne, pufy i poduchy. Wszystkie zaprojektowano i wyprodukowano z najwyższą starannością, z myślą o maksymalnej wygodzie. Meble FLAIR zawsze stają się centrum uwagi każdego pomieszczenia. Nic więc dziwnego, że od lat cieszą się ogromnym powodzeniem klientów w kraju i za granicą. MarkaFLAIR obecnie należy do międzynarodowej Grupy IMS specjalizującej się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży mebli skrzyniowych i tapicerowanych w całej Europie.

Avatar photo

Napisane przez Black&White PR

Nowa kreacja meblościanki

Promocja „Złoty Kupon PAYBACK” z Ogilvy Action