w

Romantyczne kreacje na karnawałowy wieczór. Jak wybrać tą jedyną?

Nie ma nic piękniejszego niż spędzenie romantycznej nocy z drugą połówką… Niezależnie od tego, czy świętujesz rocznicę, czy wychodzisz na „tradycyjną” randkę, taka okazja zawszedodaje skrzydeł. Charakter wyjścia może być oczywiście różny. Kameralne kino,klimatyczna restauracja czy pełen rozmachu bal karnawałowy – wybór należy do was.Ważne, aby w tym wszystkim nie zapomnieć o sobie i swojej… wieczorowej kreacji, któranie powinna być wyłącznie dodatkiem, lecz wyrafinowanym dopełnieniem naszejosobowości.

Wybierając stylizację na wieczór we dwoje, najlepiej kierować się trzema zasadami:wygodnie, elegancko i szykownie. Każda sylwetka potrzebuje indywidualnego dopasowania,warto więc zwrócić uwagę na krój. Nie bójmy się podkreślać naszych atutów i tego, co granam w duszy – wyraźmy siebie i swoje pasje w naszym stroju.

Ta jedyna, wyjątkowa sukienka…

Przy wybieraniu kreacji często mówi się o intuicji. Jeśli jakaś sukienka „chwyci” nas za serce,prawdopodobnie zasługuje na wygraną. Ująć może nas detal, wzór haLu, kołnierzyk alboniespotykany kolor materiału. Każda z nas ma swoją wizję piękna, do której chce dążyć.Pamiętajmy jednak, że równie istotna jest jakość wykonania sukni. Warto postawić natkaninę, która delikatnie otuli ciało. Lekkie koronki, odbijający światło materiał,minimalistyczne falbany – to tylko niektóre elementy tworzące efekt „glamour”.Odpowiednia sukienka może dodać wiele pewności siebie i sprawić, że nasz wieczór staniesię niezapomniany!

Poczuj swoją aurę

Styl romantyczny w modzie istnieje od czasów starożytnej Grecji i stał się szczególniepopularny w XIX wieku w epoce wiktoriańskiej. Myśląc o takich strojach, wyobrażamy sobiemarzycielkę z włosami rozwianymi na wietrze, ubraną w (najczęściej) zwiewną sukienkę. Jestłagodna, swobodna, uwielbia falbany i haLowane wzory. Zachwyca ją też ręcznie stworzonydetal. Chce oczarować nie tylko innych, ale przede wszystkim samą siebie. To kobieta-arystokratka, która nie musi krzyczeć, by zostać zauważoną. Nie chodzi bowiem o podążanieza trendami – kluczowe jest własne wyczucie stylu, z którym czujemy się swobodnie.Projektantka Izabela Łapińska przyznaje, że również dziś coraz więcej kobiet ceni sobieindywidualność. – To pragnienie, by zostać zauważoną, przekłada się na zmianę myślenia o modzie. Unikatowe projekty, tzw. „białe kruki”, to maksymalnie dopracowana odzież. Tutajkażdy nawet najmniejszy element ma własną historię i tworzy perfekcyjną całość – mówi.

Kolekcja Pantera, autorstwa Izabeli Łapińskiej, nawiązuje do sensualnej kobiety, którapodchodzi do codzienności z pasją. Suknie inspirowane włoską sztuką i historią sprawią, żepoczujesz się jak na romantycznym spacerze w Rzymie. TAMARA to definicja wdziękui elegancji. Kreację wzbogaca detal w postaci urokliwej koronki. Mityczna GLORIA zostałastworzona w imię klasycznego piękna. Sukienkę można przewiązać w talii. KLARA jest prosta,ale zmysłowa – zapada w pamięć niczym dzieło sztuki. Wyróżnia ją delikatnie odsłaniającydekolt.

IZABELA ŁAPIŃSKA – projektantka, artystka, od piętnastu lat wyróżnia się na tle polskiej sceny modowejjakością, ponadczasową elegancją oraz luksusowymi wykończeniami. Projekty Izabeli Łapińskiej cieszą sięzainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jej pokazy dwukrotnie odbywały się w Paryżu orazw Wiedniu. Inspiruje ją także sama kobieta – elegancka, stonowana, intrygująca. Typ arystokratki, która nie musikrzyczeć, by zostać zauważoną.

Więcej inspiracji na stronie: hdps://www.izabelalapinska.com/

Napisane przez kwiatkowskak

Designerskie urządzenia smart home w stylowym wnętrzu: nowe trendy w aranżacji mieszkań

Bitdefender zdobywa nagrodę czytelników PCMag za rok 2023