w

Rabaty dla pasażerów czarterowych na Lotnisku Chopina

Już po raz drugi Lotnisko Chopina oferuje pakiet atrakcyjnych zniżek na zakupy i usługi dla pasażerów wybierających się lotami czarterowymi na zagraniczne wycieczki. Do końca  2011 roku wszystkie osoby, które wykupiły wycieczki organizowane przez Itakę, Ecco Holiday i Rainbow Tours i rozpoczynają podróż w warszawskim porcie, mogą taniej kupować w wybranych sklepach i punktach gastronomicznych na lotnisku.

Aby skorzystać ze zniżki należy przedstawić w kasie sklepu lub punktu gastronomicznego, specjalny kupon rabatowy, który można otrzymać w biurze touroperatora lub wydrukować ze strony internetowej www.lotnisko-chopina.pl. Na każdym kuponie widnieje informacja o wysokości zniżki oraz miejscu jego realizacji.

Do realizacji  kuponów rabatowych uprawnieni są wyłącznie pasażerowie korzystający z usług lotniczej czarterowej turystyki wyjazdowej zapewnianych przez touroperatorów  uczestniczących w programie. Kupony rabatowe można realizować w dniu wylotu w lokalach handlowych i gastronomicznych zlokalizowanych na terenie  Lotniska Chopina. 

Warunkiem skorzystania z programu rabatowego jest okazanie przez pasażera w punkcie handlowym lub usługowym kuponu rabatowego wraz z biletem lotniczym wystawionym przez biuro podróży.

– Cieszymy się, że po raz kolejny możemy zaoferować naszym klientom wartość dodaną do naszych standardowych usług. W ubiegłym roku akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem i dlatego postanowiliśmy ją powtórzyć – mówi Piotr Nalej, dyrektor Biura Handlowego Lotniska Chopina.

Trwają rozmowy z kolejnymi touroperatorami, którzy wyrazili  zainteresowanie włączeniem do swojej oferty pakietu zniżek na zakupy na Lotnisku Chopina.  

Avatar photo

Napisane przez Przemyslaw Przybylski

Program InQbatora ujawniony

PÓŁNOC Nieruchomości otwiera kolejną placówkę