w

Przychodnia Weterynaryjna Smartvet w Bydgoszczy zainwestowała w wielofunkcyjne oświetlenie LED od Lena Lighting

Oświetlenie klinik weterynaryjnych, w których często wykonywane są zabiegi na małych, ruchliwych zwierzętach, wymaga szczególnego podejścia. Nowoczesne rozwiązania w zakresie oświetlenia zapewniają m.in. możliwość sterylizacji powierzchni za pomocą technologii UV-C. Za pomocą światła można też kreować atmosferę, pozytywnie wpływając na emocje odwiedzających placówkę. Tego typu rozwiązania zastosowano w przychodni Smartvet w Bydgoszczy.

Idealnie dopasowane, energooszczędne oświetlenie jest nieodzownym elementem wyposażenia nowoczesnej kliniki weterynaryjnej. Źródła światła w postaci modułów ledowych nowej generacji pomagają nie tylko ograniczyć zużycie prądu, ale zapewniają doskonałą widoczność, niezbędną w codziennej pracy placówki.

Przychodnia weterynaryjna powinna jednak nie tylko gwarantować bezpieczeństwo i komfort pracy, ale też odpowiednio kreować atmosferę. Często wizytom towarzyszy wysoki poziom stresu wywołany chorobą ukochanego zwierzęcia. W niektórych pomieszczeniach to właśnie światło może pozytywnie wpływać na wyciszenie emocji. Ważny jest także wpływ na ogólne wrażenia odwiedzających placówkę. Nowocześnie zaprojektowane oświetlenie oraz wybór lamp o wyróżniającym się designie istotnie wpływa na wizerunek przestrzeni. W przypadku przychodni Smartvet w Bydgoszczy postawiono na lampy Solanto oraz Baris LED, które nadają wnętrzu charakteru i zapewniają przyjemne, budujące poczucie komfortu światło.

Z kolei w gabinetach, w których wykonuje się różnego rodzaju zabiegi chirurgiczne czy poważne operacje, zastosowano oprawy charakteryzujące się wysoką skutecznością świetlną i energooszczędnością jak np. Terra 2 LED czy Compact LED EVO.

W placówkach medycznych równie ważną kwestią jest sterylność pomieszczeń i narzędzi. Dlatego kliniki weterynaryjne coraz częściej stosują kompleksowe systemy oświetleniowe łączące funkcje oświetlenia ze sterylizacją powierzchni. Z takiego innowacyjnego rozwiązania skorzystała przychodnia Smartvet, która oprócz wysoce energooszczędnych lamp ledowych zainwestowała w oprawy UV-C Sterilon Square od Lena Lighting. Produkty te bazują na promieniowaniu ultrafioletowym (UV-C),  usuwając z otoczenia wirusy i bakterie.

 „Przychodnia Smartvet zainwestowała w energooszczędne oświetlenie oparte na technologii modułów LED nowej generacji. Lampy te cechują się wysoką efektywnością świetlną przy niskim zużyciu energii elektrycznej, a przy tym prezentują wyróżniający się design. Cała placówka została zaprojektowana z dużym smakiem, a idealnie dobrana barwa światła sprawia, że niezwykle miło się w niej przebywa. Dodatkowo w przychodni zamontowano nasze dwufunkcyjne lampy Sterilon Square, które oprócz oświetlenia zapewniają niezwykle skuteczną sterylizację powierzchni. Klienci mogą więc mieć pewność, że w przychodni Smartvet podejście do czystości i bezpieczeństwa zwierząt jest innowacyjne i ponadstandardowe”– Łukasz Drewka, Dyrektor ds. Inwestycji w Lena Lighting.

Załączniki

Napisane przez V5Group

Black Friday i Cyber Monday – nadchodzi czas dla łowców okazji

Tubądzin strategicznym partnerem handlowym jednego z największych salonów z ceramiką w USA