w

PRZEPROWADZKA CZYLI CHAOS – PREMIERA W ROMANCE TV!

ARD Degeto DAS LEBEN IST KEIN KINDERGARTEN - UMZUGSCHAOS, am Freitag (12.11.21) um 20:15 Uhr und um 01:20 Uhr im ERSTEN, online first ab Mittwoch (10.11.21) in der ARD MEDIATHEK Das Leben ist kein Kindergarten: Theresa (Greta Kasalo) und Anastacia (Viola Hinz, li.) haben Spaß mit dem Kita-Leiter Freddy (Oliver Wnuk). © ARD Degeto/Volker Roloff, honorarfrei - Verwendung gemäß der AGB im engen inhaltlichen, redaktionellen Zusammenhang mit genannter Degeto-Sendung und bei Nennung "Bild: ARD Degeto/Volker Roloff" (S2+). ARD Degeto/Programmplanung und Presse, Tel: 069/1509-335, [email protected]

Oliver Wnuk i Meike Droste powracają w premierze w komedii romantycznej „Przeprowadzka czyli chaos”. Widzowie obejrzeć będą mogli ich dalsze losy w niedzielę, 26 lutego o godz. 21:55. Zaś tych, którzy nie widzieli pierwszego filmu o tej rodzinie, czyli „Życie to nie przedszkole”, lub chcą sobie przypomnieć ich perypetie, Romance TV zaprasza przed ekrany także w niedzielę o godz. 20:00.  

Życie to nie przedszkole – 26 lutego godz. 20:00

Idealistycznie nastawiony do życia pedagog Freddy i jego żona Juliana mieszkają z dwójką dzieci w niewielkiej Konstancji. Juliana, która jest lekarką, musi dojeżdżać do pracy w Zurychu. Freddy ma wkrótce zostać kierownikiem przedszkola. Ale gdy Juliana dostaje propozycję przejęcia szpitala onkologicznego dla dzieci w Szwajcarii, ich dotychczas spokojny i uporządkowany świat nagle zaczyna chwiać się w posadach. Któreś z małżonków musi wybrać pomiędzy dziećmi i karierą. Związek Juliany i Freddyego przechodzi ciężką próbę.  

Przeprowadzka czyli chaos – premiera – 26 lutego, godz. 21:55

Juliana jest lekarką i dostaje pracę w jednym z berlińskich szpitali. Jej najbliższa rodzina oraz dziadek Fritz przenoszą się do stolicy z Konstancji. Mają zamieszkać u babci Reginy. Głowa rodziny, Freddy, jest na to gotowy. Z nowego domu cieszy się również Niko, ich syn. Jednak ich córka, Zoe, jest nieszczęśliwa, ponieważ musi zostawić swoje przyjaciółki. Nie jest to jednak jedyne wyzwanie czekające rodzinę, bowiem zupełnie nieoczekiwanie Juliana zachodzi w ciążę!

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał. /dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

Napisane przez mariaaa

Różnorodność płynąca z barw – kolorowa armatura GROHE

Walentynki pełne upominków od Galerii Bemowo