w , , , , , , , , ,

Projekt ,,Intelektualne spacery po mieście z SOFTSWISS" przyjechał do Poznania i Gdańska. W kolejce czekają Kraków i Wrocław


dużych polskich miastach, Poznaniu i Gdańsku, trwa letni projekt międzynarodowej firmy informatycznej SOFTSWISS. W czerwcu światowej sławy twórca oprogramowania wystąpił z inicjatywą, aby pomóc swoim pracownikom i innym specjalistom z branży IT,  którzy obecnie mieszkają i pracują w Polsce, w zapoznaniu z miejscową kulturą, wejściu do miejskiego środowiska oraz ułatwieniu procesu adaptacji w nowym miejscu.

                                                                                                                          

Pierwsze ,,Intelektualne spacery po mieście z SOFTSWISS” odbyły się w Warszawie. Podczas trzech niedzielnych spotkań z przewodnikiem 150 pracowników międzynarodowych firm z branży IT zapoznało się z kultowymi miejscami polskiej stolicy – współczesnym centrum biznesowym z drapaczami chmur, wśród których znajduje się i siedzibą SOFTSWISS, Starym Miastem oraz historycznym zespołem sądowo-parkowym Łazienki Królewskie.

Wycieczki dotarły do Poznania

Miejscowa wspólnota wykazała duże zainteresowanie w stosunku do wspólnych wycieczek. Firmę nie raz proszono o przeprowadzenie podobnych spotkań w innych dużych polskich miastach, które stały się prawdziwym hubem dla wielu specjalistów z tej branży. I tak oto kolejnym punktem na mapie projektu stało się jeszcze jedno centrum programistyczne SOFTSWISS. W Poznaniu z powodzeniem zebrano chętnych, aby zanurzyć się w historii miasta,  jego tajemnicach i legendach, począwszy od dynastii Piastów i do naszych czasów. I to wcale nie ostatnie miasto,  gdzie oczekuje się z utęsknieniem “Intelektualnych spacerów”. W lipcu w kolejce czeka Gdańsk, a w sierpniu specjaliści z branży IT wybiorą się studiować historię kultowych polskich miast w Krakowie i we Wrocławiu.

Cel projektu – zintegrowanie lokalnych specjalistów IT

Firma podkreśla,  że przypisuje szczególne znaczenie swojemu projektowi wycieczkowemu. Z jednej strony, stanowi on możliwość zapoznania swoich pracowników i ich kolegów z innych międzynarodowych zespołów z branży IT, zanurzenia ich w historię i cechy szczególne kultury każdego z polskich miast, pomoc z adaptacją, a z drugiej – pokazanie szacunku do miejsca, które stało się ich domem.

Jeśli pokusić się o wstępne podsumowanie, można śmiało powiedzieć, że dzięki nowej wiedzy i kontaktom na stopie przyjacielskiej, które zorganizowała firma SOFTSWISS, w miejscowym środowisku uda się zanurzyć ponad 500 specjalistów z branży IT w całym kraju. A jeśli dodamy do siebie czas, który informatycy spędzą z przewodnikiem na wycieczkach we wszystkich miastach, to otrzymamy niemal dobę nieprzerwanych, pasjonujących wiadomości o historii i kulturze Polski.

DLA INFORMACJI

SOFTSWISS – międzynarodowa firma produktowo-technologiczna z 15-letnim doświadczeniem w pracy na polskim rynku i z oficjalnymi przedstawicielstwami w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Firma zatrudnia ponad 1400 osób. SOFTSWISS jako pierwsza firmą na świecie stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w sferze rozrywek online.

W 2022 roku firma otrzymała nagrodę SIGMA Europe kategorii „Najlepsze miejsce pracy roku” i nagrodę SIGMA CIS w kategorii „Best affiliate tracking software”. A w 2021 roku SOFTSWISS została wyróżniona nagrodami w kategoriach „Najlepsza firma roku pod względem obsługi klienta na International Gaming Awards (IGA) i „Najlepsza obsługa klienta roku” na Starlet Awards. Pracownicy SOFTSWISS byli zwycięzcami w kategoriach „Liderstwo”, „Produkty i innowacje” i „Pracownik roku”.

Załączniki

Napisane przez SmartContent

POLACY W CALYM KRAJU (I NIE TYLKO) ŁĄCZĄ SIĘ W SPECJALNYM HAPPENINGU! 5 URODZINY KLUBU 555 – PRZEŁOMOWEGO PROJEKTU FRYDERYKA KARZEŁKA

Alicja Kuczera, CEO w PLGBC z nową funkcją w World Green Building Council