w ,

Program poleceń Liberty Direct na Facebooku

W programie, który potrwa do końca września br. można zdobywać nagrody pieniężne bez ograniczeń, polecając ubezpieczenia komunikacyjne dowolnej liczbie osób.

Każdy Klient Liberty Direct, który do końca września poleci kolejnej osobie ubezpieczenie komunikacyjne oferowane przez firmę otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości do 100 zł. Natomiast osoba korzystająca z polecenia otrzyma zniżkę na polisę analogicznej wartości. Aplikacja ułatwiająca rekomendację firmy znajomym na Facebooku jest dostępna na:  http://apps.facebook.com/liberty-direct/. Klienci firmy mogą z niej skorzystaćm.in. w momencie zakupu polisy, jak i po zalogowaniu do e-konta „Twoje sprawy” na stronie internetowej ubezpieczyciela.

“Program ‘Poleć sprawdzone ubezpieczenie’ cieszy się wśród naszych Klientów bardzo dużą popularnością. Z tego względu postanowiliśmy rozwinąć go i udostępnić platformę na Facebooku, która ułatwia szybką rekomendację oferty naszej firmy znajomym. Widzimy w tym obszarze duży potencjał w szczególności, że Facebook ma już w Polsce około 6,3 mln[1] użytkowników i liczba ta cały czas rośnie” – mówi Marcin Andrzejczyk, Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej Liberty Direct.

Wysokość nagrody pieniężnej przyznanej osobie polecającej uzależniona jest od wybranego przez nowego Klienta ubezpieczenia komunikacyjnego. Rekomendując polisę OC Klient otrzyma 50 zł. Z kolei w przypadku pakietu OC i AC – nagroda wyniesie 100 zł. Środki te przekazywane są przelewem na wskazane konto w przypadku skutecznego polecenia polisy, tj. w sytuacji,  gdy nowy Klient zawrze  i opłaci polisę oraz nie wypowie jej w ciągu 30 dni. Osoby korzystające z rekomendacji otrzymają analogiczne zniżki na ubezpieczenia w Liberty Direct. Wystarczy, że podczas dokonania zakupu przez internet lub telefon podadzą numer polisy osoby polecającej.

______________________________________________

Liberty Direct to dynamicznie rozwijający się ubezpieczyciel oferujący polisy przez telefon, internet oraz multiagencje. W 2010 roku przypis składki brutto towarzystwa wyniósł 133,6 mln PLN. Firma ubezpieczyła już blisko 200 tys pojazdów. Oferta Liberty Direct obejmuje szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych dla Klientów indywidualnych – OC, AC, NNW, Assistance, Ubezpieczenie Szyb oraz Ubezpieczenia Mieszkaniowe. Jednym z kluczowych elementów strategii firmy jest oferowanie ubezpieczeń w dobrej cenie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług w zakresie likwidacji szkód. Towarzystwo należy do amerykańskiej Grupy Liberty Mutual.

www.libertydirect.pl

Liberty Mutual jest międzynarodową grupą ubezpieczeniową świadczącą kompleksowe usługi w 24 krajach Ameryki, Europy i Azji. Firma działa w Stanach Zjednoczonych od 1912 roku i jest na tamtejszym rynku jedną z największych instytucji ubezpieczeniowych, zajmującą 71 miejsce na liście Fortune 500. Liberty Mutual oferuje pełną gamę produktów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Jednym z obszarów działalności biznesowej Grupy Liberty Mutual są ubezpieczenia komunikacyjne dla klientów indywidualnych. Od kilkudziesięciu lat grupa prowadzi działalność na rynkach międzynarodowych, w tym również w Europie. Jej produkty dla klientów instytucjonalnych oferowane są niemal na wszystkich rynkach europejskich, natomiast w segmencie klientów indywidualnych grupa Liberty Mutual obecna jest Portugalii, Turcji, Hiszpanii oraz Polsce.

www.libertymutual.com[1]http://www.socialbakers.com/facebook-statistics/poland

Avatar photo

Napisane przez Walk&Talk

Kawalerki drożeją

Elektryzująca instalacja pomoże chronić środowisko na Lotnisku Chopina