w

PREMIEROWE EKRANIZACJE POWIEŚCI INGI LINDSTRÖM W ROMANCE TV!

Eigentlich hat sich Elli (Pia Amofa-Antwi) bei Lucas (Gerrit Klein) eingeschlichen, um herauszufinden, wer hinter den üblen und falschen Restaurantbewertungen im Web steckt. Doch die beiden kommen sich näher.

Dla wszystkich fanów ekranizacji powieść Ingi Lindstrom Romance TV przygotował wspaniałą niespodziankę! W lutowe czwartki o godz. 20:00 stacja pokaże aż 3 premierowe filmy z tej popularnej serii. Już 9 lutego Romance TV zaprasza na „Inga Lindström: Róże na piasku”, tydzień później, 16 lutego na „Inga Lindström: Motyle w brzuchu”, zaś 23 lutego widzowie zobaczą „Inga Lindström: Ukochany wróg”.

Skaliste wyspy, bezkresne lasy i malownicze jeziora Skandynawii są areną najnowszych ekranizacji powieści Ingi Lindström. Już w lutym widzowie Romance TV obejrzą pełne namiętności historie miłosne prezentowane w telewizyjnych premierach tej bardzo lubianej serii.

Inga Lindström: Róże na piasku – premiera, 9 lutego, godz. 20:00 

Catrine ma wkrótce lecieć do Nepalu, gdzie chce pracować przez rok jako pielęgniarka. Wszystko zmienia jednak echo wydarzeń z przeszłości. Catrine chce jeszcze wybrać się ze swoją matką na pożegnalną wycieczkę nad morze. Na plaży spotyka Pellego. Nie ma pojęcia, że jego ojca i jej matkę łączy tragiczna tajemnica…

Inga Lindström: Motyle w brzuchu – premiera, 16 lutego, godz. 20:00

Liv, z wykształcenia entomolożka, pracuje nad ważnym projektem, ale znów musi się zająć Smillą, swoją niepoukładaną siostrą. Tym razem z nieoczekiwanym skutkiem. Smilla zakochuje się w Love, przesympatycznym pilocie, a Liv ma mu pomóc w jego motylarni. Liv zgadza się i po pewnym czasie zauważa, że darzy Love czymś więcej niż tylko sympatią.

Inga Lindström: Ukochany wróg -premiera, 23 lutego, godz. 20:00

Elli zatrudnia się jako kierowca, żeby dowiedzieć się, dlaczego zagrożona jest funkcjonująca zgodnie z miejscową tradycją gospoda jej rodziny. Czy sabotaż organizuje nowy szef Elli, Lucas, który jest prawą ręką przedsiębiorcy, Viggo Berga? Im bardziej Elli zagłębia się w świat Lucasa, tym silniejsza więź łączy tę dwójkę.

Kontakt dla mediów: Aleksandra Karwacka, tel. 669 507 492, e-mail: [email protected]

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał. /dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

Napisane przez mariaaa

MASZ BIZNES W INTERNECIE? NA TO PRZYGOTUJ SIĘ W 2023 ROKU!

Przepis na dobrą rozmowę rekrutacyjną. Jak się zaprezentować, by doszło do owocnej współpracy?